Wpis z mikrobloga

Eh ludzie to naprawdę. Większość komentarzy (zwłaszcza #rozowypasek) to hurr #!$%@?ć #!$%@? w rurkach wojsko was ustawi durr. Naprawdę zmuszanie do stracenia kilku miesięcy na słuchanie tępego trepa i pojechanie z 2 razy na poligon postrzelać wydaje się komuś dobrym pomysłem. Oczywiście chwalą to ci co w wojsku nie byli i kobiety... O kwiii teraz nie ma czasu nie wspominając xD

Więcej w kometarzu

#wojsko #pobor #logikarozowychpaskow #totalitaryzm #komunizm
Pobierz 0macias0 - Eh ludzie to naprawdę. Większość komentarzy (zwłaszcza #rozowypasek) to hu...
źródło: comment_2zf0SLggstSwAfVtQ819uzqmbVKpZusX.jpg
  • 42
@0macias0: W tzw. prawdziwym życiu albo normalnych dyskusjach "#!$%@? w rurkach" pochodziły w 99.9% ze strony mężczyzn. Tak samo geje bardziej przeszkadzają facetom, niż babkom.
Zresztą zorientujcie się, które grupy społeczne najintensywniej walczyły przeciwko obowiązkowej służbie.

Ja osobiście jestem lewaczką-feministką-gender-multikulti-tęczową gadziną i oczywiście jestem absolutnie przeciwko oobowiązkowej służbie wojskowej, ale śmieszy mnie, gdy na codzień piejące z zachwytu nad konserwami i znęcające się nad lewakami wykopki nagle kwilą, gdy okazuje sie,
@0macias0

Byłem na służbie przygotowawczej, teraz jestem zawodowym.

Są to 4 miesiące #!$%@? psychicznego i fizycznego przez debili, którzy nie dość że sami nie umieją to jeszcze się wymądrzają. Aby to ukończyć trzeba tylko wytrwać. Strzelań jest sporo, różnych zajęć też, ale ogólnie 70% tego to #!$%@?. Opeks, maska naprzód żołnierz w błoto, kałuże czy gówno jak będzie po drodze. Aha no i należy pamiętać o łopatce piechoty ! Okopy kopać !
@0macias0: O co w ogóle chodzi z tymi rurkami, to mnie najbardziej rozwala, co do czyjejś zaradności życiowej ma krój spodni no kruci xD Niech ktoś tym ludziom wytłumaczy, że dziś już nie trzeba kombinować, chachmęcić i znać się na wszystkim, bo sektor usług i dostęp do informacji jest sto razy lepszy no hui co w tym jest złego nie mogę tego pojąć...
@0macias0: polecam linkować ten filmik. Syryjscy poborowi są masakrowani przez jihadystów. Zerowe morale, słabe przeszkolenie, przymusowe działanie setki kilometrów od domu-skuteczne lekarstwo na #!$%@? " chłop w mundusze to hłop a nie pedał w rurkach+!!!!1+" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: o #!$%@?, już zdjęli, ale opiszę akcję-syrysjcy poborowi zaczęli uciekać, a technikal ( opancerzony samochód terenowy z zamontowanych km'em) po prostu za nimi jechał i ich masakrował.
Saper9 - @0macias0: polecam linkować ten filmik. Syryjscy poborowi są masakrowani prz...
@0macias0: średnio raz w miesiącu pojawia się na fejsie jakiś fejknius że ma wrócić służba. komentarze często gorsze niż podane wyżej. Czesto sobie czytałem tam historyjki że nie wolno brać pasa idąc do toalety bo ludzie wieszali się na pasach w kabinie. Wiadomo wojsko dużo dało niektórym. Polecam obejrzeć sobie kawalerie powietrzną i historyjki chmiela. przeanalizować sobie te materiały i wyciągnąć wnioski. Jak ktoś nie umiał wiązać butów to go nauczyli.
Dodatkowo z tymi śrubokrętami itp to też tak nie wiem średnio chyba ma związek z wojskiem bo tam serio nie ma jakichś zajęć z budowy karmników itp. masz czyszczenie broni noszenie mebli jak coś trzeba, akcja liść op1 #!$%@? gazem darcie ryja, kolega nieoogolony to pompeczki, Jesteś zamknięty jak w więzieniu ale w sobote masz spacerniak po lokalnym miasteczku powsiduwie gdzie stoi jednostka do którejś masz wrócić i tyle. Wychodzi z tego
Niech ktoś tym ludziom wytłumaczy, że dziś już nie trzeba kombinować, chachmęcić i znać się na wszystkim, bo sektor usług i dostęp do informacji jest sto razy lepszy


@jasontoddlover: nie wspominając o tym, że sporo ludzi teraz po prostu ma hajs na to, żeby nie #!$%@?ć się z np. naprawianiem samochodu na własną rękę tylko po prostu odstawią do warsztatu, zapłacą, odbiorą i wszyscy zadowoleni.
@0macias0: moim zdaniem problem jest w konstrukcji tego wszystkiego, bo sam fakt przeszkolenia z obsługi broni nie byłby niczym złym. Ale to bardziej na zasadzie: miesiąc zajęć taktycznych (jakieś chowanie po lasach, survival) i potem intensywne 2 tyg. (albo też miesiąc) na strzelnicy. Regularne szkolenia dla wszystkich nie mają sensu, ale takie podstawy partyzantki już jak najbardziej.
Niech ktoś tym ludziom wytłumaczy, że dziś już nie trzeba kombinować, chachmęcić i znać się na wszystkim, bo sektor usług i dostęp do informacji jest sto razy lepszy


@jasontoddlover: nie wspominając o tym, że sporo ludzi teraz po prostu ma hajs na to, żeby nie #!$%@?ć się z np. naprawianiem samochodu na własną rękę tylko po prostu odstawią do warsztatu, zapłacą, odbiorą i wszyscy zadowoleni.
@4Head Do tego w samochodach już