Wpis z mikrobloga

  • 167
Eh ludzie to naprawdę. Większość komentarzy (zwłaszcza #rozowypasek) to hurr #!$%@?ć #!$%@? w rurkach wojsko was ustawi durr. Naprawdę zmuszanie do stracenia kilku miesięcy na słuchanie tępego trepa i pojechanie z 2 razy na poligon postrzelać wydaje się komuś dobrym pomysłem. Oczywiście chwalą to ci co w wojsku nie byli i kobiety... O kwiii teraz nie ma czasu nie wspominając xD

Więcej w kometarzu

#wojsko #pobor #logikarozowychpaskow #totalitaryzm #komunizm
0macias0 - Eh ludzie to naprawdę. Większość komentarzy (zwłaszcza #rozowypasek) to hu...

źródło: comment_2zf0SLggstSwAfVtQ819uzqmbVKpZusX.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@0macias0: patologia chce powrotu tego i tyle. Osoby które chcą tego kojarzą mi się z typowymi Polakami co jebią harnasie za sklepem i jedynie co maja do powiedzenia to stare historyjki z komuny.
  • Odpowiedz
@0macias0: Nie wiem gdzie oni wszyscy żyją, że spotykają te mityczne #!$%@? w rurkach. Jak ja wychodzę na ulicę to zdecydowana większość facetów jest raczej normalna.
  • Odpowiedz
@0macias0: Po takich komentarzach i opiniach nie wiem kto gorszy, Ci co w tym wojsku faktycznie kiedyś byli i chcą jego powrotu czy tacy jak na pic rel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@0macias0: ciekawe co by głupie pipy zrobiły gdyby kobiety miały obowiązkowa służbę wojskowa jak w Izraelu, kolejki do lekarzy po zaświadczenie o niezdolności do służby to by były jak do mięsnego za komuny
  • Odpowiedz
ciekawe co by głupie pipy zrobiły gdyby kobiety miały obowiązkowa służbę wojskowa jak w Izraelu, kolejki do lekarzy po zaświadczenie o niezdolności do służby to by były jak do mięsnego za komuny


@snowball666: pewnie karynki by zaciążały żeby się wykręcić od wojska.
  • Odpowiedz