Wpis z mikrobloga

Gdy samochód jest zaparkowany, i np w nocy ktoś go uszkodzi, rejestrator włącza się i nagrywa zlodupca który dokona niecnego czynu, jak nazywa się ta opcja? Jest jakiś rejestrator godny polecenia, który z wyglądu jest dyskretny, ma znośną jakość i posiada tą funkcję? Nie mam o tych cudach techniki pojęcia, ktoś, coś?

No i jest z polskiej dystrybucji

#pomocy #samochody
#wideorejestrator #kamerasamochodowa #cozrobiczhajsem #przezornyzawszeubezpieczony #trzebabylopomyslecwczesniej
  • 7
  • Odpowiedz
@Uri_: Ok. To nie ma rozwiązań z jakąś baterią? Tylko dedykowany? To potrzebuje aż tak dużo energii? Nie sądziłem ze utrzymanie sprzętu w trybie stand by i ewentualne nagranie 10 minut jest takie wymagające. Przecież codziennie bym to lądował, co kilka godzin. Smartfon daje radę, to i to powinno... ale nie wiem, nie znam się. Tylko pytam
  • Odpowiedz
@czapkakoloruczerwonego: nie czuję się tutaj ekspertem, nie wiem czy są kamery w ktorych tryb parkingowy tak dziala

zwykle to chyba jest w jakis sposob ciagle nagrywanie żeby mieć zdarzenie zarejestrowane na kilka sekund zanim wystąpi, tak czy owak zwykłe baterie zarżniesz zarówno w zimowych jak i letnich temperaturach
  • Odpowiedz
Ale #!$%@? kombinujecie.
@czapkakoloruczerwonego: Jest kilka opcji.
1. Zrobisz sobie połączenie bezpośrednie z akumulatora do gniazdka zapalniczki poprzez wyłącznik w kabinie i będziesz mógł zasilać kamerę na postoju kiedy będziesz chciał, a kiedy nie, to pstryk i kamera będzie się wyłączała z kluczyka.
2. Kupujesz coś takiego jak Vico Power Plus lub coś podobnego i będziesz miał to co wyżej tylko dodatkowo urządzonko będzie dbało żeby Ci się aku nie rozładowało
  • Odpowiedz