Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie że mną kompot. Po 6 latach pracy u Janusza Biznesu (2lata umowa o dzieło, 4 lata umowa zlecenie) Ostatni rok obowiązki x 2 a pensja bez zmian plus teksty "że na siebie nie zarabiam" i kary finansowe za coś na co nie miałem wpływu. Wreszcie obietnica, że jeśli coś wywalczę dostanę dużą premię (nie dotrzymał). W nowym roku pojawiłem się w pracy tylko 2dni z litości dla mojego potencjalnego następcy, żeby się nie załamał. Oglądanie bladych twarzy gdy mówiłem wszystkim, że już tutaj nie pracuję bezcenne. Idę do normalnej pracy na umowę z pensją x 2, przeszkoleniem, serdeczną atmosferą i uczciwymi zasadami. Dajcie plusa, żebym tego nie #!$%@?ł.

P.S. Jak jest kiepsko szukajcie innej pracy i nie poddawajcie się. Ja wysłałem 100cv w 9miesięcy Na rozmowach kwalifikacyjnych nie musicie zachować się jak w poradnikach tylko bądźcie sobą. Dobrze pisać list motywacyjny i wysyłać CV maksymalnie w 3 dni po zamieszczeniu ogłoszenia.

#pracbaza #chwalesie #wygryw trochę #przegryw #budownictwo
  • 79
  • Odpowiedz
@lubie_jablka: brawo. Na mnie też sie dziwnie patrzyli jak mowilem ze mnie to nie bawi i malo hajsu zarabiam... teraz mam 3 razy tyle ^^ troche strachu, za pierwszym razem zawsze jest najtrudniej sie przelamac, odpowiedzialnosc finansowa itp... "nie daj sobie wejsc na łeb"
  • Odpowiedz
@lubie_jablka: jak #!$%@? 4 lata zlecenie??!! Ja robię max 3-4 miechy zlecenie jak zobaczę że gość chcę i jest spoko to biorę go na rozmowę jak ma jego praca itp wyglądać. 4 lata jpr.
  • Odpowiedz
Wraz z końcem lutego wypowiedzenie


@Zeikor: lepiej szukac pracy majac prace. tak jak ktos juz ci pisal, mozesz miec w dupie sporo rzeczy, a ich bedzie szlag trafial, ze hurr durr jak to nie pracuje. xD zanim kogos znajda, a oferujac #!$%@? warunki troche to potrwa, ty se na luzaku znajdzujesz robote i hajs dalej plynie. przemysl to. ba, moze ci dadza podwyzke jak zauwaza, ze bierzesz wolne co jakis
  • Odpowiedz
Ja wysłałem 100cv w 9miesięcy Na rozmowach kwalifikacyjnych nie musicie zachować się jak w poradnikach tylko bądźcie sobą. Dobrze pisać list motywacyjny i wysyłać CV maksymalnie w 3 dni po zamieszczeniu ogłoszenia.


@lubie_jablka: mimo wszystko jak na kogoś kto lepszej roboty szukał 9 miechów raczej się nie zastosuję xD
  • Odpowiedz
@lubie_jablka: no i pjontka, ja też zmieniłem pracę po ok. 4 latach z poprzednim pracodawcą, co się człowiek umęczył to jego, ale teraz jestem zadowlony, i co tu dużo mówić szanuję swoją pracę :)
  • Odpowiedz