Wpis z mikrobloga

@Anty-przegryw: Mieszkałem kiedyś na przeciwko La Marsy i byłem stałym klientem. Kiedyś wpadłem tak #!$%@?, że były problemy ze znalezieniem portfela. Byłem stałym bywalcem, więc dostałem kebsa z odroczonym terminem płatności. Najleszy kebs, polecam każdemu!
@Snuffkin: Kraków na niestety deficyt kebsow w porównaniu do np takiego Rzeszowa. Wszytko drogie i słabe. Cały czas jedne powstają a drugie upadają. Ciężko cokolwiek polecić. Tanti jest kiepskie, w dodatku obsluga nieprzyjemna.
Efes jest dobry, bo przypomina poziomem Dara Kebab z Rzeszowa. Polecam. W słynnym pod 13 i LaMarsa nie jadłem, bo ze daleko.
Spoko są Zapieksy i Kebsy oraz Luna Kebab niedaleko miasteczka studenckiego, jednak ceny z kosmosu.
U
@pukenstein: szwagier się zepsuł po odejściu Danieli (2012rok?). Jeszcze Monika dawała radę, a potem to już 90% servetsa to frytki. Dawno tam nie jadłem, więc nie chcę mówić jak jest teraz, ale słyszałem, że bez szału. Tak czy siak sentyment pozostanie xD kto nie zaznał servetsa sprzed reformy niech żałuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@babisuk: to nie przez szwagra straciłeś zdrowie