Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Byłem jednym z pierwszych ludzi którzy dali jej suba w czasach jak robiła tylko krótkie filmiki z siłowni. Wtedy to była w miarę normalna dziewczyna i mówiła całkiem sensownie.Przypominała mi moją ówczesna dziewczynę. Dziś seksmasterka jest pozerką. Sam ten tekst że Misiu jej kupił. Serio ? Jego stać na takie auto czy ją ?
@Oskarek89: nie czytam tego gówna, nie wiem czy zazdroszczą. Ale ten filmik to w ogóle jakaś parodia. Po co o tym nagrywać? Materiał dla gimbów nastawiony na wywołanie bólu dupy, z różnych stron. A to od cebulaków co zazdroszczą kasy, od takich co nie pochwalają twórczości i sposobu robienia tej kasy, od tych morlaniaków co wyzwą od #!$%@?, od lasek czy frustratów co będą gadać, że jest szpetna itp.

A ona
@WolfSky: Reklama ? Też tak myślałem na początku, ale jeśli to prawda to ktoś w BMW powinien za to beknąć. Wyobrażasz sobie jakiegoś poważnego człowieka którego stać na auto za 500 tys do którego trafia ta reklama ?
Ta reklama jest kierowana do ludzi których ledwo stać na golfa 3. Jest ośmieszaniem marki BMW. Powinna im zapłacić odszkodowanie za psucie marki.