Wpis z mikrobloga

Kurczę, mireczki!

Wkurzyłem się. Bardzo dawno nie czytałem niczego książkowego. Miałem mało czasu ostatnio dla siebie. Dalej mam go mało, ale kij z tym. Chciałbym wrócić do tego nawyku.

Polećcie coś fajnego do czytania, co? Gatunek dowolny. Czytam głównie fantasy, ale trzeba być otwartym na inne rzeczy.

Zacznę od jakiejś swojej własnej, prywatnej listy:

- Gra o Tron
- Cykl inkwizytorski Jacka Piekary
- Książki ze świata dysku
- LOTR
- Legenda Drizzta. Właśnie może jakieś D&D?
- Trylogia czarnego maga
- Rycerz siedmiu królestw

Dawajcie coś fajnego. Zamieszczam w ogóle zdjęcie swojej małej biblioteczki. Nie patrzcie na meble. Mam je od 14 lat, czyli od komunii xD.

#ksiazki #czytajzwykopem #fantasy #dramat #literatura #scifi #fantastyka #sztuka #rozwojosobisty
Pobierz
źródło: comment_mKYiuelrJGE93LPWFfkMbpj758WtWXSw.jpg
  • 23
@Meph1k z takich lekkich i do łyknięcia na szybko to "Oko Jelenia" Pilipiuka. Gdybyś chciał natomiast zmienić gatunek to polecam Ci gorąco Jeffrey'a Deavera zwłaszcza "Kolekcjonera Kości" i "Ostatni Bastion". Deaver to mistrz zwrotów akcji i mylenia tropów. Ciekawe też są thrillery prawnicze Johna Grishama (pewnie kojarzysz "czas zabijania" z ekranizacji z Samuelem L. Jacksonem, Sandrą Bullock i Mathew Mcconaughey'em)
@Meph1k: Malazańska Księga Poległych Erikson - jak nie masz czasu, to to zajmie ci minimum pół roku xD
Cykl Takeshiego Kovacsa Morgan (będzie serial w lutym na podstawie pierwszego tomu Modyfikowany Węgiel)
Koło Czasu Jordan
Kroniki Amberu Zelazny
Akty Caine'a Stover
Terror Simmons
Trylogia Magów Prochowych McClellan