Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłam do domku. Po podaniu sterydu oko zaczęło widzieć. Co dalej, no cóż. Są zmiany w mózgu, nieaktywne. Bardzo możliwe, że moje leki na crohna zatrzymały ich rozwój, uśpiły. Jestem realistką, wiem, że i zapalenie nerwu wzrokowego pozagałowego + zmiany Demi = SM ale nie chcę sie poddawać. Czeka mnie teraz dużo myślenia, kombinowania, również prywatnych badań. Będę jeszcze starała się ustalić coś z związku z tą boreliozą ale zobaczymy. Na chwilę obecną czuję się całkiem dobrze. Chciałabym aby moje podejście takie już zostało. Raz załamałam się po Crohnie i odbiło się to na zdrowiu, dlatego SM nie chcę się poddać, jak zrobiła to moja Mama :(
Kolejny raz dziękuję wszystkim za wsparcie :* :* :*
#anonimowykitkuchoruje #stwardnienierozsiane #sm
  • 210
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (1523)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @overjoyed @magucio @miholp94 @Lavie @rdza @Ertrael @Singularity00 @ETplayer @Zuzan_ @turbojez @Saganis @Olivaster @dioxyna @R4vPL @Michal_z_ksiegowosci @filozof900 @HoneyBoo @aloszkaniechbedzie @MirabelkaMirabelska @vexevir