Wpis z mikrobloga

@Amelcio: Sorry, ale jesteś strasznym naganiaczem pisząc słowa typu "pewniak". Ta waluta ma tak niski volume że może się z nią stać po prostu wszystko. Ba, nawet to Twoje PRL ma tak słaby volume że spadło by o sporo % jakbyś nagle chciał wyjść ze swoimi 4 BTC, czy ile tam tego masz.

Nie ma nic złego w promowaniu projektów które się wierzy, myślę że autentycznie wierzysz w takie PRL,
  • Odpowiedz
@Amelcio: o payfair trąbili już na 4chanie od czwartku- to zwykły SCAM jak aktualnie 90% altów. jest po pompie, w white papers na stronie nie ma nic sensownego o technologii tylko o ZYSKU, założyciele to jakieś pachoły, które nic sobą nie reprezentują. Cały internet na to nagania od kilku dni, aby skupić ten shit po wytrzale.
  • Odpowiedz
@Grober16: no przecież nie kupuj. Ileż to już razy mi pisali sCAM eth scam we wrześniu mi pisali i rok temu :) nie kupuj i po sprawie :) ja podałem typ do wzrostu 1-3 dolarów i tyle mi wystarczy :)
  • Odpowiedz
To że gość podaje swoje typy to przecież nic złego. Nikomu nie karze w nie wchodzić. Wiadomo, że w krypto nie ma 100% pewniaków, ale analizując dany projekt można zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia w coś dobrego.
  • Odpowiedz
PRL też miał szybko urosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AgentStonoga: a nie urusł? Od momentu gdy pisałem o PRL a była cena wtedy 26 centów mineło zaledwie niecałe 3 tygodnie ! Dzisiaj 4 dolary prawie już mamy na PRL
  • Odpowiedz
@Amelcio: okej, nie kupię. co do innych coinów, to no k---a. przy napływie nowych osób wszystko wystrzeliło do góry. Przekonaj mnie, pokaż mi jakąś szybką analizę wykresów albo porównaj technologię do innych- udowodnij, że faktycznie PEF jest lepszy.
@banger: oczywiście, że mówi swoje typy, ale one są niczym niepodparte. Codziennie ktoś nowy pisze, żeby mu pomóc w doborze portfela i taka osoba, natykając się na post w tym
  • Odpowiedz
  • 1
@Grober16: zawsze trzeba używać własnego mózgu, a to że ktoś widząc wpis jakiegoś wykopka o zajebistosci danego coina od razu w niego wchodzi i tak tu dużo nie zarobi.
  • Odpowiedz
@Grober16: Każdy odpowiada za siebie. ja nikomu nie karzę nic kupować. Jeśli ktoś kupuje bo ja coś napisałem to jest jego decyzja. Nikt nie jest takim głąbem by coś robić bo ktoś karze:) także bez przesady Panie. Tutaj co chwila ktoś pisze MOON to moon tamto ! no i co? prawie 80 % Mirków pisze co chwile moon tor mon dgb moon tamto itd itd
  • Odpowiedz
@Amelcio: @banger: @Grober16: Amelcio to naganiacz, ale nie posądzał bym go o złe intencje, to raczej kolejny projekt na który się zdecydował. Jesteśmy na wykopie, gdzie ludzie mają problem z zakupem btc/ltc. Do tego giełda ED nie należy do łatwych w obsłudze. Jaki zasięg może mieć jego post? Praktycznie zerowy i on sam o tym wie.
  • Odpowiedz
@Migrena: Hello everyone!

We want to remind you that this week our website will be updated: https://payfair.io. This week the main page will be the Payfair platform.

1) Soon, you will be able to sell and buy PFR and ETH after testing the
  • Odpowiedz