Wpis z mikrobloga

Ciemnoskóry mężczyzna pobity we Wrocławiu.

Do zdarzenia miało dojść na przystanku autobusowym. Trzech mężczyzn szarpało czekającego na transport Hindusa. Grozili, że zrzucą go do tunelu samochodowego, który znajduje się pod placem przy Galerii Dominikańskiej. Jak informuje portal tuwroclaw.com choć na przystanku stało kilkanaście osób to w obronie obcokrajowca stanął tylko jeden mężczyzna. On też został pobity i trafił do szpitala. Informacje potwierdza rzecznik prasowy wrocławskiej komendy.


Informacje potwierdza rzecznik prasowy wrocławskiej komendy.
Czyli informacja potwierdzona, a w zakopach jak na obrazku. Wołam @moderacja by zrobiła porządek w tym znalezisku:
https://www.wykop.pl/link/4098109/ciemnoskory-mezczyzna-pobity-we-wroclawiu-chcieli-go-wrzucic-do-tunelu/ bo to kolejny przykład manipulacji prawej strony w ciągu kilku dni (zakopywanie jako inf nieprawdziwa znaleziska o pobitej Turczynce)

#neuropa #wykop #manipulacja #prawackalogika #bekazpodludzi #bekaznarodowcow
lakukaracza_ - Ciemnoskóry mężczyzna pobity we Wrocławiu.

Do zdarzenia miało dojść ...

źródło: comment_mE2jz7PX1AzRCJY9HEHQuXWCF9UpGaHg.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Zobaczymy co powie pani administrator na werdykt moderacji, których jednych banuje, a drugich puszcza mimo ze informacja nie jest nieprawdziwa @a__s
  • Odpowiedz
Ospen dostał perma za rzekomo nieprawdziwe powody zakopów, spodziwam się, że zaznaczone osoby pokryją się platyną?


@Lipathor: co samo w sobie jest niewłaściwym powodem perma więc moderatorcja powinna dostać bana za nieprawidłowy powód.
  • Odpowiedz
@Lipathor:
Ban za nieprawdziwe zakopy? Jesteś gotowy poświęcić swoich kolegów z neuropy żeby udupić konserwy? ( ͜͡ʖ ͡€)
Prawda jest taka, że obie strony konfliktu to tacy sami manipulanci i pośmiewisko. Rzygam już tym, czuję się jak wróżbita Maciej, bo niemalże ze 100% skutecznością mogę zgadywać którzy użytkownicy zakopali znalezisko przeciwne ich światopoglądowi.
  • Odpowiedz
W POLSCE NIE MA RASIZMU, TO ODOSOBNIONY PRZYPADEK, można się rozejść


@whiteglove: w Polsce było od #!$%@? rasizmu a teraz jest mniej. Natomiast więcej przypadków jest zgłaszanych i upublicznianych. Rasizm nie zniknie z dnia na dzień. Im więcej imigrantów tym więcej będzie napięć. Ciekawe czy sprawa pudziana i tej murzynki co pluła na kontrolerów tez zalicza się do statystyk...
  • Odpowiedz
@whiteglove: Nie wiem w jakich środowiskach się obracasz albo czy byłaś kiedykolwiek poza granicami kraju ale ja nie uważam, że w Polsce rasizm jest problemem większym niż w innych krajach do których tak wzdychamy z podziwem. Spotkałem się z nim za to przez kilka miesięcy pracując w USA czy studiując w Niemczech. Odczuwałem pewne 'napięcie rasowe' jeżeli tak to można nazwać obcując z tymi ludźmi. Nie odbierz tego jako atak, zobaczyłem
  • Odpowiedz