Wpis z mikrobloga

Kiedyś na studiach gdy siedziałem na libacji u kolegi w którymś momencie skończył się papier toaletowy w kiblu. Pamiętam, że ja powiedziałem coś sugerującego, że to przez kobitę właściciela bo kobity zużywają więcej papieru - podcierają się nim nawet po jedynce. Po chwili ciszy nagle jeden z kumpli zapytał mnie czy ja nie używam papieru po jedynce. Ja odparłem ze śmiechem: "jasne, i sikam na siedząco xD". Ale potem okazało się, że moi kumple jednak używają tego papieru do wycierania sobie pindola po oddaniu moczu w celach higienicznych. Chyba wyszedłem wtedy na durnia. Jak jest u Was?

#pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #heheszki #takbylo #ciekawostki #wykopgonewild #logikaniebieskichpaskow

Czy wycierasz sobie papierem toaletowym pindola po jedynce w WC?

  • Tak, wycieram 39.1% (869)
  • Nie, nie wycieram 36.7% (816)
  • Tak, wycieram ale tylko przed seksami z kobietą 6.5% (145)
  • Odpowiedzi nr 2 i 3 są tożsame (bordo mode) 2.9% (64)
  • Nie mam pindola 3.5% (77)
  • Po jedynce myję go w zlewie 11.4% (254)

Oddanych głosów: 2225

  • 34
@Arkadian: w celach higienicznych pilnujesz żeby gacie zmieniać codziennie, regularna kąpiel(nie codziennie i nie raz w tygodniu) pamiętasz o myciu rąk po oddawaniu 1 i/lub 2.

Jak ktoś przy sikaniu obszczywa sobie całego penisa to zrozumiem wycieranie ale facetów raczej odsłania cewkę żeby się nie obszczać.
Wycieranie samej cewki to jakaś bzdura a "suszenie" za pomocą papieru miejsc w ciele które nie powinny nigdy być w 100% suche (chodzi tu o