Wpis z mikrobloga

Na ile lat życia studenckiego w dużym mieście starczy mi ok. 180 tys. zł? Moi rodzice zmarli trzy miesiące temu i z pozostawionych oszczędności + po sprzedaży mieszkania będę miał tyle. Od października mam zamiar rozpocząć studia. Od tej sumy na starcie trzeba odjąć ok. 40 tys., bo tyle kosztuje certyfikat i kurs języka na który mam zamiar pójść.

#studbaza #warszawa #kiciochpyta #wroclaw #krakow #poznan
  • 60
  • Odpowiedz
@canto: Takim małym biznesem musisz się zajmować osobiście. Dla kogoś kto ma lepsze zajęcie na co dzień jest to słaba inwestycja.
  • Odpowiedz
@sxill: przeglądzie oferty ogłoszeń, czy sugerujecie sie wyłącznie opinia bo ktoś powiedział ze kosztuje tyle i tyle?
Oczywiście w ostatnim kwartale mieliśmy mega zawyżone ceny przez ostatni mdm. Ruiny za 300 OOO. Ale nie jest to niemożliwe.
No i Poznan, to dla mnie Poznan. Nie jakieś Głuszyny czy Zalasewa
  • Odpowiedz
Kup chatę i wynajmij jedno łóżko, idź na ulotki albo przeprowadzki / kelnerke za 500 zł w soboty i starczy Ci do końca życia :)
  • Odpowiedz
@sikamdozlewu dobra, starczy. Ja Ci na będę tłumaczył dziwnej, wręcz zarzutkowej treści z certyfikowanym kursem językowym i moimi dwoma wpisami z emotką z przymrużonym okiem. Może dla Ciebie internet zaczął się od lenny face'ów i innych nie rozumiesz. Nie wnikam. Eot.
  • Odpowiedz
nie lepiej iść do pracy i dodatkowo studiować zaocznie, niż marnować kilka lat na studia dzienne?


@goferek: XD Tak jakby studia zaoczne były na tym samym poziomie co dzienne
I dlaczego od razu sugerujesz, że chce pójść na jakiś gównokierunek
  • Odpowiedz