Wpis z mikrobloga

Hahaha, biała idiotka ma czarnego chłopa, beka

Idźcie się leczyć z nienawiści, niczym się nie różnicie od 35% popierającego Hitlera społeczeństwa Niemieckiego. Pewnie jak oni byście chcieli zakaz małżeństw mieszanych. Wstyd mi, że w XXI wieku nadal istnieją w naszym kraju ludzie zwracający uwagę na czyjś kolor skóry, jakby to determinowało cokolwiek. Wyjedźcie, pozwiedzajcie świat, to może w końcu do Was dotrze, że ludzie są tacy sami na całym świecie, a chochoły, które tworzycie to tylko wasza projekcja wewnętrznegoo strachu przed obcym i nieeznanym

Aha... i przestańcie się wtrącać kto z kim sypia, wasza fiksacja na tym tle to już do psychiatry się nadaje.
#neuropa #rasizm #bekaznarodowcow #bekazpodludzi
Pobierz lakukaracza_ - Hahaha, biała idiotka ma czarnego chłopa, beka

Idźcie się leczyć z ...
źródło: comment_WhpuQqCLyJN3rtonAfErbUBknw7dXYR3.jpg
  • 44
Przestrzegam go jednak przed "wysyłaniem" ludzi poza Polskę żeby pokochali murzynów, czy arabów, bo może się niemiło rozczarować


@max1983: Pewnie masz racje, jak ktoś nie jest otwarty na inne kultury to nie zrozumie dlaczego w Japonii każą mu myć ręce i nogi za każdym razem gdy wchodzi do domu, albo dlaczego Arab patrzy na nich z pod byka gdy podają mu lewą rękę. Zapominamy przy tym że sami zajadamy się zgniłymi
Mało mnie obchodzi kto się z kim rucha ale

może w końcu do Was dotrze, że ludzie są tacy sami na całym świecie


@lakukaracza_: co ty #!$%@?? xD
Ludzie nie są tacy sami, nawet o zgrozo nie są równi! argument typu "wyjedźcie, pozwiedzajcie" z tego co zauważyłam właśnie piszą ludzie którzy najdalej pojechali do sąsiedniego kraju albo jak juz podróżują to lotnisko -> taxi -> hotel i nie mają w ogole
Rasizm to rasizm i trzeba go tępić zawsze z największą siła bo jesteśmy to winni milionom pomordowanych.


@lakukaracza_:

Nic nie jesteśmy nikomu winni bo myśmy nikogo nie zamordowali.

Czyli co. Promowanie białych kobiet jako inkubatorów nasienia dla subsaharyjczyków jest takie tolerancyjne i postępowe, że trzeba wsadzać ciężarne białe kobiety z murzynami na plakaty w Polsce gdzie nie ma murzynów?

Tylko coś strasznie rzadko (żeby nie powiedzieć nigdy w życiu) widuję ciężarne
jak ktoś nie jest otwarty na inne kultury to nie zrozumie dlaczego w Japonii...


@lakukaracza_: Znowu malujesz sobie rzeczywistość tak, żeby pasowała pod twoje wyobrażenie. Zakładasz, że jak ktoś będzie mieć niemiłe doświadczenia, to pewnie z jego winy, bo jest zamknięty i niechętnie nastawiony. Pisałem ci wyraźnie, że ludzie których znam, którzy zmienili zdanie, to byli ludzie BARDZO pozytywnie nastawieni do innych ras. Nie ma sensu gadać, bo masz klapki na
Najśmieszniejsze jest to że tam nigdzie nie jest w jakikolwiek sposób zasugerowane że ona jest w ciąży z tym czarnym, ale co niektóre #4konserwy już musiały sobie całą chorą ideologię dorobić. XD


@saakaszi: pewnie jest z innym czarnym który zdązył honorowo uciec na wieść o ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wstyd mi, że w XXI wieku nadal istnieją w naszym kraju ludzie zwracający uwagę na czyjś kolor skóry, jakby to determinowało cokolwiek. Wyjedźcie, pozwiedzajcie świat, to może w końcu do Was dotrze, że ludzie są tacy sami na całym świecie, a chochoły, które tworzycie to tylko wasza projekcja wewnętrznegoo strachu przed obcym i nieeznanym


@lakukaracza_:
Chyba jest wręcz odwrotnie. Pojedź sobie chociażby na przedmieścia Los Angeles zamieszkiwane przez murzynów z marginesu
Wyjedźcie, pozwiedzajcie świat


@lakukaracza_ no co ty, tam przecież wojna na ulicach, gwałcą, mordują i w ogóle samolot może spaść xD

A tak na serio to większość prawactwa to zwykłe biedaki robiące w januszexach za minimalną (albo w ogóle nie robiące), więc pojeździć to mogą, ale palcem po mapie.