Wpis z mikrobloga

2017 ja #!$%@?.
W kwietniu diagnoza Crohna, niedawno udało mi się opanować zaostrzenie. Tak się cieszyłam... a pod koniec roku zaczęłam źle widzieć na oko. Dziś byłam u okulisty, nic złego wewnątrz oka nie widać. Umówiłam się po niedzieli na rezonans. Boje się SM, mama na to chorowala. Jak ktoś z Was ma ochotę wysłać mi 3 gramy pozytywych myśli, to poproszę. Chętnie przyjmę.
#crohn #sm #stwardnienierozsiane #zdrowie #choroba #zalesie
  • 110
@Xonar zagłębiam ostatnio temat terapii naltreksonem w niskiej dawce, bardziej pod kontem crohna ale zrządzenie losu chciało, że tego samego dnia zaczęło wariować oko. I #!$%@? tak mam od samego początku z chorobami. Może mi nikt nie wierzyć, ale jak musiałam oczyszczać się do kolono, chciałam poczytać o tym środku. I trafiłam na forum Crohna. Tak przerażający opis miało że pkmuslalam: Boże, co to za choroba.
Jak znalazłam artykuły o tym naltreksonie
@szpongiel Wszystkie choroby auto immuno są wredne. Crohn jest paskuda, ale SM też dziadostwo. Chyba nawet gorsze. Wiadomo, że mam na myśli zaostrzenia, rzuty. Często da się w miarę normalnie żyć. Moja mama niestety wpadła w depresję, to ja umęczyło i niestety się poddała. Ja życzę Tobie dużo zdrowia, niech histopat wyjdzie dobrze!!! Trzeba znajdować w sobie ukryte siły do walki. Najgorsza jest psychika, jak ona upadnie padnie cały organizm.
@kielbovic Ból brzucha, czasem potrafiły chwilowo boleć jelita tak jakbym zyletke zjadła. Później doszły biegunki, 5-15 dziennie, z czasem się to rozkręcało. Jak już zaczęło mi to przeszkadzać, że bałam się z domu wyjść poszłam prywatnie na badania, kolonoskopię i gastroskopie. W kolono od razu było widać owrzodzenia w jelicie grubym. Wycinki histopatologiczne to potwierdziły. U mnie rozpoznali go bardzo szybko, u niektórych trwa latami. Dostałam steryd jakoś w maju, a w