Wpis z mikrobloga

2017 ja #!$%@?.
W kwietniu diagnoza Crohna, niedawno udało mi się opanować zaostrzenie. Tak się cieszyłam... a pod koniec roku zaczęłam źle widzieć na oko. Dziś byłam u okulisty, nic złego wewnątrz oka nie widać. Umówiłam się po niedzieli na rezonans. Boje się SM, mama na to chorowala. Jak ktoś z Was ma ochotę wysłać mi 3 gramy pozytywych myśli, to poproszę. Chętnie przyjmę.
#crohn #sm #stwardnienierozsiane #zdrowie #choroba #zalesie
  • 110
Jejku Mirabelki i Mircy dziękuję za tyle wiadomości, nawet nie wyrabiam żeby odpisać Wam wszystkim :-( raz przez to oko a dwa piszę z telefonu i ciężko mi kolejno ostatnie odpowiedzi zaznaczyć i zawołać żeby podziękować każdemu z Was (ʘʘ) Trochę mi lepiej. Raz jeszcze wszystkim Wam DZIĘKUJĘ! <3 Będę oczywiście pisała jeśli czegoś się dowiem.
@anonimowy_kot: nie przejmuj się na zapas.

Moja narzeczona dwa razy w zeszłym roku zemdlała i na rutynowej kontroli lekarz zauważył, że jedna źrenica dziwnie reaguje na światło. Obawialiśmy się strukturalnych zmian w mózgu.

Okazało się jednak, że wszystko jest w porządku, omdlenia z powodu niskiego ciśnienia,a co do oka usłyszała, że "niektórzy tak mają, proszę się nie przejmować".