Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie rozumie że ludzie mają życie poza wykopem i nie potrafi czytać ze zrozumieniem to może z miejsca wrzucić tag na czarną liste. Grożenie komuś i wjezdzaniem na rodzine w noc sylwestrową bo nie opublikowałem filmu zgodznie z pierwszą zapowiedzią (którą przeniosłem ze względu na zainteresowanie na termin nieokreślony) jest czymś co mnie szczerze zaskoczyło xd.

Ludzi #!$%@?ło.jpg

#szkolkafut
  • 8
@rvnow może grozenie komuś to zła opcja akurat i nie wygląda to dobrze, ale w pewien sposób "obiecanie" czegoś też zobowiązuje do wywiązania się z danego słowa - nie jesteś tu 1 dzień i wiesz, że ludzie nie zapomniaja, każdy chciał dostać to o czym pisałeś, że pokażesz. Na ten moment wielu zainteresowanych już olało sprawę, a do dziś wciąż nie ma ani sekundy materiału. Spokojnie mogłeś dać cokolwiek z delikatną obróbką
@rvnow: co z tego ze #!$%@? w montazu, bylo dac byle co byleby dobra merytoryka - na to ludie liczyli. Jak tkoś chce ogladac fajerwerski to odpala jakiś pajaców na jutubie. No ale widać, że jednak nie ma co sie spodziewac wyjatków, Nie wołaj juz, unfollow niestety tagu leci.