Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawie 2 w nocy, druga w nocy i ogladam [zdjecie](https://www.wykop.pl/wpis/28997507/sylwester-w-domu-niestety-jutro-do-pracy-ʖ-ostatn/) Mirabelki co wstawila na mirko. Rozwalony cyc, do tego pierdziawa z meska lapa w komentarzu. I tak smutlem bo bije z jej oczu pewnosc siebie, jej facet to tez pewnie jakis alfa bo w sumie alfa zazwyczaj ruchaja takie ladne dziewczyny. A ja przy skladaniu zyczen sie poplakalem. Mama i tata zyczyli mi "szczescia w milosci", szczescia w ogole i zdrowia i pomyslnosci, a ja nawet im w oczy nie moglem spojrzec, poszedlem do lazienki i zaczalem plakac. Super rozpoczecie nowego roku. To nie jest moj pierwszy sylwester z komputerem ale wczesniej mialem etapy gdzie inbowalem i sie cieszylem, zamawialem pizze, alkohol, nie walilem konia dobrych kilka tygodni zeby tego specjalnego dnia oproznic magazynek do pusta. A teraz? Teraz tylko bol samotnosci i rozczarowanie, nawet konia nie chce mi sie walic bo brzydzi mnie robienie tej czynnosci w tym wieku majac swiadomosc ze jedyna forma rozladowania seksualnego w moim przypadku to masturbacja. Mam #!$%@? dosc. Nie moge pogodzic sie z tym ze nigdy nie zaznam milosci, bliskosci i ciepla kobiety. I nie mowcie mi hurr durr ze wszystko moze sie zmienic bo jestem na etapie zespółu presuicydalnego. Chociaż nie mam jaj żeby sie #!$%@?ć i powiem psychiatrze żeby mi zwiększył dawkę leków, to jednak moja egzystencja przynosi mi tylko ból i cierpienie. W dodatku mam ogromną nerwicę lękową i uniemożliwia to moje funkcjonowanie w społeczeństwie. Nigdy nie będę miał drugiej połówki, nigdy nie będe miał paczki znajomych, nigdy nie będę miał normalnego życia.
Pisze tego posta ze lzami w oczach, ide spac marzac o tym zeby sie nie obudzic.
Nienawidze swojego zycia i zaluje ze sie urodzilem.
#sylwester #feels #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
źródło: comment_OqEfZMDfug9Oscj7N4YdmHMYf0RTIPpC.jpg
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania jest na swiecie typ ktory jest kadlubkiem. Znaczy nie ma rąk i nóg i ma trójkę dzieci. Kadlubkiem jest od urodzenia.
Co ci chce powiedziec? Tylko to ze dopoki sam jestes przekonany ze jestes zerem doputy nim bedziesz. Adekwatnie jesli zaczniesz myslec i ROBIC cos z tym zeby tym zerem nie byc to nim nie bedziesz.
Trzymaj sie mirku i pamietaj ze zycie nie jest takie #!$%@? jak sie czesto wydaje.
@AnonimoweMirkoWyznania: no, tacy są super i szczęśliwi, że atencji szukają w internetach. panie, daj pan spokój. jak kto nie ma baby, to kwiczy, jak ma babę, to piniędzy nie ma, jak są piniądze, to nie ma miłości, jak jest miłość to ni ma czasu...zawsze jest jakieś ale. nie kreuj sobie wizji świata na podstawie atencjuszy z internetu! są na świecie ludzie szczęśliwi, ale to nie są ci, na których się gapisz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Z kobietami jest jak z rzemiosłem, niektórzy mają smykałkę, inni nie wiedzą jak się za to zabrać. Gdybyś przez pół roku poświęcił czas na sumienne rysowanie lub na przykład naukę języka obcego, stałbyś się w tym lepszy niż na początku prawda? Tak samo jest tutaj. Bądź cierpliwym i trenuj, efekty po pewnym czasie przyjdą, jak ze wszystkim.