Wpis z mikrobloga

Zobaczcie na to pieknego wsparcie od kobiety dla swojego faceta po przegranej walce z Najmanem. Klasyczny łymyn ☕️. Najbardziej empatyczna plec beka xD Typowy roszczeniowy lachon 21 wieku co to tylko patrzy jak jakas huba albo inny kleszcz gdzie by swoj gloni pysk wbic i doic zasoby faceta do ostatniej kropli krwi. Jak bedzie lepszy zywiciel na horyzoncie to wtedy robi sie papa i leci sie na kolejnego. Obecnie zwiazek nie wyglada tak jak kiedys czyli mezczyzna + kobieta na zasadzie partnerstwa tylko mezczyzna + pasozyt xD
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #mokebe #szarpankizzyciem #heheszki #humorobrazkowy #famemma #highleague
JulianGangol - Zobaczcie na to pieknego wsparcie od kobiety dla swojego faceta po prz...
  • 53
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Co poruchał to jego, oby za dużo pieniędzy na pasożyta nie wydał. Pozostaje kopnąć w dupe szlaufa i znaleźć sobie nową ring girl do zabawy. Ale jeżeli w ogóle jego utrzymance przeszło przez myśl żeby się tak do niego zwracać to chyba mięciusi musi być w środku pan Jóźwiak.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Obrzydliwe. Ale pamiętajcie jeden z drugim co wam bełkotały ciotku, babki i matku, że do dziewczynek to z kwiatkiem, grzecznie i koniecznie w wyprasowanej koszuli xd
Oby chłop kazał jej spakować mandżur i wypierd4Iać w podskokach i z przytupem
  • Odpowiedz
Ale pamiętajcie jeden z drugim co wam bełkotały ciotku, babki i matku, że do dziewczynek to z kwiatkiem, grzecznie i koniecznie w wyprasowanej koszuli xd


@Kantarek:

Dokładnie, a dziewczynki to od dziecka są "księżniczka tatusia", w przedszkolu i szkole zawsze przebranie księżniczki. Potem zdziwienie, że samej cokolwiek trzeba zrobić albo za coś odpowiadać. Do tego od 30 lat wychowywanie na bajkach Disneya albo komediach romantycznych i mamy pokolenie daddy issues,
  • Odpowiedz
tu się liczą małe, subtelne gesty. Za te bezczelne szarpanie go za rękę i krzyczenie "wstawaj" powinien poleciec knockout na pacjentce.

Odpowiedz


@gsl7: Ale skąd wiesz jakie małe i subtelne gesty były, których nie uchwyciła kamera? Rozumiem, że trener, który po wygranej Lexy ją opierniczył też powinien dostać KO, że był niezadowolony z walki bo się nie słuchała poleceń?

No mówiła "wstawaj" bo było ogłoszenie wyników, gdzie obydwie strony muszą
  • Odpowiedz
@qwe_: no jeżeli dla Ciebie to normalne zachowanie partnerki po przegranej walce, to po prostu mamy inne standardy. Nie ma co się kłócić, ty masz swoje spojrzenie na to, ja swoje.
  • Odpowiedz
  • 32
@Adiog: wiadomo, ze upokorzenie ale swiezo po walce od razu jechac po nim gdzie widac, ze gosc jest przybity to tak srednio bym powiedzial. Nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie moja dupa jedzie po mnie w podobnej sytuacji. To jest dyskwalifikacja totalna takiego zwiazku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Adiog: to jest zwiazek oparty na $$$ wiec jakies minimalne pozory trzeba sprawiac. Transakcja jest jak idziesz na dive, robisz swoje, placisz i wychodzisz. Transakcja zakonczona. Tutaj jest zwiazek a raczej jego pozory oparte o hajs.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Oczywiście tłumaczenie... "Nie nie to emocje były, moja dziewczyna mnie wspiera ona nie jest taka jak widzieliście" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba każdy normik żyjący w związku/małżeństwie gdzie nie jest szanowany przez różową ma taką gadkę XD
PanHaroldHe - @JulianGangol: Oczywiście tłumaczenie... "Nie nie to emocje były, moja ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz