Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyczekuje az bedzie 2 styczen zebym mogl wrocic do swojego miasta gdzie mieszkam i pracuje. Aktualnie siedze u rodziny w #!$%@?. Co prawda urlop mam od 25 grudnia do 5 stycznia to jednak cierpię i siedzę z rodziną w tym rozjechanym mieszkaniu bo nie mam planów na sylwestra i i tak spędziłbym go sam przed komputerem, ale przynajmniej nie będą wiedzieć o tym moi współlokatorzy a jak wrócę do pracy i się mnie o to zapytają to naściemniam że byłem na imprezie. W tym mieszkainu wszedzie jest smrod i syf, stare meble, remontu nie bylo od 20 lat, lozko mam tak rozklekotane ze spie po 4-5h i wstaje calkowicie obolaly. Do tego parszywa atmosfera z ojcem co ciagle drze ryja, zreszta szkoda gadac. Nie mam tu tez normalnych krzesel i nawet siedzenie przed kompem sprawia mi bol. Nie mam tutaj absolutnie niczego do roboty. Mala wiocha, wszyscy sie znaja, a ja jestem przegrywem wiec nawet boje sie na spacery wychodzic zeby ktos mnie nie zobaczyl z kim np. chodzilem do szkoly. W rodzinnym miescie od biedy mam jakichs paru znajomych (slabo ich znam ale od biedy czasem na piwo sie wyjdzie), moge sobie pochodzic, pospacerowac, a tu nic do roboty nie ma. Tylko siedze i czuje sie jakbym gnil, wegetacja jak ja pierdziele, nawet chodzic prosto nie moge i chodze jak stary dziad przez to lozko i krzesla.

Zaluje ze wzialem ten urlop na tak dlugi okres bo teraz musze tu siedziec i odliczam z niecierpliwoscia dni az to sie skonczy. Jak wroce z urlopu to bede bardziej zmeczony niz przed zaczeciem go. Nigdy wiecej juz nie wezme urlopu zeby do rodziny jechac chociaz oni ciagle nalegali hurr synku przyjedz odpoczniesz. A #!$%@? wam w dupe z tym odpoczynkiem w tej toksycznej atmosferze. Nigdy nie przyjade tu juz wiecej niz na 2 dni. Szkoda tylko ze zostalem zmuszony z wykorzystaniem zaleglego urlopu w pracy.

#feels #gorzkiezale #polskiedomy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 4