Wpis z mikrobloga

@kominiasz: a możę lepiej nie, jeszcze będziesz płakać lepiej zrobić jedno konto w bzwbk i dodać drugie konto na ten sam rachunek do każdego dopasowana karta i 5 transakcji na głowę opłat kartą - wtedy konto / konta są darmowe i przelewy między wami zwykłe to ~ 30 minut, nie bądź taki ufny
@JesusSaveUs: nie będziemy mieli jednego konta wspólnego. Mamy dwa swoje konta, to ma być wspólne na opłaty i życie codzienne - mieszkamy ze sobą już kilka lat. Chcemy tam miesięcznie stałą kwotę przelewać, ale żeby druga połówka nie miała dostępu do reszty nie swoich środków
@averatec: sumarycznie zwrócili mi 40 zł nie wiem za co, aplikacja mobilna dobrze działa, mozna bilety kupowac mpk.
W dodatku karta dopasowana zero opłat, wpłacam pieniądze rzadko a jak juz to za darmo we wpłatomacie banku, wypłaty z bankomatów wbk tez bez opłat dla mnie nadal okej
@kominiasz mBank ma wspólne wspólne spoko. Inteligo też. ja mam w mBanku z dziewczyną, darmowe karty przy 4 płatnościach per karta miesięcznie. to jest po prostu zwykle konto z dwoma właścicielami więc każdy bank daje taka możliwość.
@kominiasz a yo faktycznie się nie da. my akurat nie mieliśmy w mBanku nigdy. w każdym razie każdy bank daje możliwość współwłasności konta. jak są wymagane płatności kwoty na kartę to każda karta będzie rozliczana osobno po prostu.
@kominiasz Wszystkie osoby, nawet całkowicie sobie obce, jeśli wyrażą taką wolę, mogą założyć w naszym banku wspólne konto - można też założyć konto indywidualne i upoważnić drugą osobę do rachunku.
Proponujemy Konto dla Młodych: darmowy rachunek, brak opłat za korzystanie z wszystkich bankomatów w kraju i za granica, darmowa karta ( w tym wypadku trzeba dokonać w miesiącu 5 dowolnych transakcji) i darmowe przelewy internetowe. Do tego IKO, iPKO i oddziały w
@kominiasz: u nas możesz posiadać zarówno rachunki indywidualne jak i wspólne :)
Łącznie możesz posiadać:
- 10 rachunków typu eKonto (rachunki rozliczeniowe);
- do każdego rachunku eKonto możesz aktywować 10 Moich celów (rachunki oszczędnościowe);
- 4 rachunki eMax;
- 4 rachunki eMax plus;
- 4 rachunki walutowe.
Zapraszamy do nas :)

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku