Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? xd w gorących jest wpis gdzie laska kręci beke z kolesia bo był miły, pomocny i nazwał ją idealną, możliwe że się zabujal albo coś to najlepiej go wysmiac przed tysiącami wykopowych stulejek xd też czasem popełniam takie błędy i mam to w dupie bo wiem że kiedyś będzie lepiej, ale dla takiego typu kobiet to już chyba nie ma ratunku xd O patrzcie jakiś koleś się we mnie zabujal beka, wrzucę na portal ze śmiesznymi obrazkami, poczuję się taka dowartosciowana, a stulejki, które same robią tak samo zaplusuja żeby pokazać że są inni xdxd #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #podrywajzwykopem #tfwnogf
  • 79
  • Odpowiedz
@fortheworld
Sam widzisz, że gość się płaszczy. W dodatku przed zajętą laską, Z drugiej strony wstawiać to na forum publiczne nie jest ok i bolą mnie oczy jak to widzę. Osobiście zachowałabym się tak może w podstawówce.

  • Odpowiedz
@MicroL: rozsądny różowy dla takich warto żyć i warto takie kochać :) @slepauliczka: ludzie już tak mają że czasem im odwala, idealizuja kogoś, a takie wysmiewanie, gdy on się o tym dowie, może zabrać mu radość życia, zamiast powiedzieć mu zmezniej chłopie, daj kobiecie poczuć niedosyt :) w sumie to zawołam @Stalkerka bo ciekaw jestem co o tym sądzi
  • Odpowiedz
@fortheworld jesteś facetem więc myślę, że ciężko ci to zrozumieć. Sama kilka tygodni temu byłam w podobnej sytuacji, mówiłam kolesiowi że ma dac sobie spokój, nawet pisał że rozumie xD po paru dniach zaczynał pytać o spotkanie, jakby taka rozmowa nie miała miejsca xD
  • Odpowiedz
@fortheworld: "Jeśli mierzysz nisko, to za
każdym razem wpadasz w tarapaty, bo inni zazwyczaj nie
wierzą we własne siły i przeceniają konkurencję, więc tak jak
ty chcą osiągnąć pozornie łatwe cele. Na przykład niektóre
banki prowadzą licytacje przejętych samochodów i zawsze
podają ich wycenę rynkową. W stosunku do niej, najdroższe
okazują się najtańsze auta – takie, których cena minimalna
zaczynała się od dwóch do pięciu tysięcy i poprzez licytację
szybko osiąga
  • Odpowiedz
@fortheworld:
Napisałem tam komentarz, który właściwie jest kopią 1:1 tego co napisałeś:

Niczym nikomu nie zawinił, nic złego nie zrobił, po prostu nie spełnił twoich oczekiwań i zrobiłaś z niego pośmiewisko w internecie i nabijasz się z jego postawy ze swoimi wirtualnymi kolegami z Wykopa. Ja #!$%@? xD. A potem wchodzi banda różowych i się śmieję, że mężczyźni się polaryzują i wymyślają jakieś red pillle i inne gówna. To wszystko wymysły
  • Odpowiedz