Wpis z mikrobloga

Ja p------e xd w gorących jest wpis gdzie laska kręci beke z kolesia bo był miły, pomocny i nazwał ją idealną, możliwe że się zabujal albo coś to najlepiej go wysmiac przed tysiącami wykopowych stulejek xd też czasem popełniam takie błędy i mam to w dupie bo wiem że kiedyś będzie lepiej, ale dla takiego typu kobiet to już chyba nie ma ratunku xd O patrzcie jakiś koleś się we mnie zabujal beka, wrzucę na portal ze śmiesznymi obrazkami, poczuję się taka dowartosciowana, a stulejki, które same robią tak samo zaplusuja żeby pokazać że są inni xdxd #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #podrywajzwykopem #tfwnogf
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może i tak ale tutaj nie widziałem jeszcze jak jakiś koleś kręcił beke z laski która się zbytnio zaangażowała


@fortheworld: ale wiecznie jest beka ze strony sulejek z dziewczyn brzydkich i grubych. Beka typu "jak takie coś może jeszcze żyć". Jak na mój gust to jeden i ten sam poziom żenady, co panna, która wyśmiewa się z uczuć jakiegoś kolesia.
  • Odpowiedz
  • 15
@MinnieMouse0 Dokładnie, biedne kobiety tak jak tamta, facet którym kompletnie nie jest zainteresowana się jej narzuca, i ona biedna aż tak nie wiedziała co ma zrobić, że wylądowała w jego samochodzie na xx kilometrów. No ale co miała zrobić prawda? Zmarnować taka okazję?! A tak transport miała załatwiony, trochę się pośmiać można było w necie, he he. Bo ona przecież coś tam mówiła! Tylko, że im się dłużej żyje to tak
  • Odpowiedz
ale wiecznie jest beka ze strony sulejek z dziewczyn brzydkich i grubych. Beka typu "jak takie coś może jeszcze żyć". Jak na mój gust to jeden i ten sam poziom żenady, co panna, która wyśmiewa się z uczuć jakiegoś kolesia


@InsaneMaiden: musiałem przegapić, wrzuć no ostatnią z gorących.
  • Odpowiedz
  • 6
@MinnieMouse0
Przecież sama pisała, że skorzystała z jego oferty przy podwózce x kilometrów i to przeżywała.
Jakie zatruwanie?
Trucizna byłaby tu lepszym zabójcą, bo przynajmniej wiadomo że jest coś przez co cierpisz, a ona wodzi go za nos, zgłaszając się kiedy jest jej potrzebny; jeszcze śmieje się z niego w sieci. Nie mówię, że gość nie jest bez winy, ale nie zrzucaj winy na niego, bo się zabujał, ona leci w
  • Odpowiedz