Wpis z mikrobloga

  • 18
Dziś odwiedził mnie Mikołaj i przyniósł paczkę. Nie mogłem się powstrzymać i po przygotowaniu jej do jazdy musiałem się po fajki przejechać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dobrze, że zima słaba na razie.

Jako ciekawostkę dodam, że jest to wersja international gdzie w zestawie są dwie dętki i dwie opony razem z kablem na nasze gniazdka do ładowarki.

Zamówiona 11.11 na GearBest, przyjechała pociągiem do PL a potem UPS do mnie.

Dobrze, że żona ma białą więc nie będą się mylić ( ͡º ͜ʖ͡º)

#xiaomi #hulajnoga #m365 #chwalesie #chinskiecuda #gearbest
kruprz - Dziś odwiedził mnie Mikołaj i przyniósł paczkę. Nie mogłem się powstrzymać i...

źródło: comment_Au5HX8CdV7tEdXUaMGOU7K679RLys0a2.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@kAdi baterię, komputer cały, BMS czy co tam bateria zarządza.

@Luminek trochę tak bo wprowadzając wszystkie zmiany można uzyskać:
- ruszanie od zera, bez odpychania,
- moc 1000W w trybie normal i 500W w Eco (fabrycznie to 250 i chwilowa 500 przy ruszaniu),
- prędkość coś
  • Odpowiedz
@kruprz: za dzieciaka na takich ameliniowych małych z migającymi kółkami się śmigało. To strach był jak z prędkością biegu się jechało ;p Kierownica jak wpadła w wibracje to nie szło wyjść z tego bez zeskoczenia ;p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JRtI żona, przy swojej wadze, na hulajnodze osiąga 30-35 km/h więc szybciej niż Xiaomi w specyfikacji podaje i jej to odpowiada. Ja przy swojej osiągam max 25 km/h i o ile przy pustym chodniku wydaje się to wolno to przy pełnym już czuć prędkość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kreation żywotność to pewnie raz a dwa to limity jakie są w wielu krajach gdzie moc silnika nie powinna przekraczać 250W. Modujac ja do stanu jaki opisałem wyżej praktycznie wywala się cała elektronikę i baterię i montuje wszystko nowe. Pewnie na tego typu zmianę się nie zdecyduję bo kasy mi szkoda ale zobaczymy co uda się zrobić. Może zacznę od modyfikacji komputera jak w dobrej cenie np. na Ali dostanę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Andczej tak jeszcze nie miałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziś jadąc chodnikiem gościu jakiś autem zrownywal się ze mną żeby zobaczyć z jaką prędkością jadę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz