Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nikt nie chce kobiet mimoz
Jestem taka. Wszyscy których poznałam chcą kobiet asertywnych, zdecydowanych, takich które czasem zrobią facetowi burę i on się posłucha jej "stanowczych rad". Faceta nie da się milutko prosić, trzeba sie uważać za super kobietę i uważać, ze sie zasługuje na rózne rzeczy. Trzeba mieć takie poczucie, że facet jest szczęściarzem, że Ciebie ma. Czasem byc słodką i miła, ale często trzeba też byc zdecydowaną, wymagać.
Ja jest tylko miła, tylko bierna, tylko potulna, nie wierze za bardzo w swoją urodę, nie wierzę że mam prawo wymagać . Jeden nazwał mnie bardzo ładna, ale sierotą, drugi, że ładna ale niepewna siebie jestem.
I ktoś mi tam rzekł, że nie nadaję sie do zwiazku bo jestem gapowata. Choc na początku uważał to za słodkie. I ogólnie zauważam ,że faceci szukaja kobiet "ogarnietych" co to znaczy dla was? Bo jezeli chodzi o "pasje" to mam i nawet takie które wymagają pracy mózgu.
Nie wiem co mam w sobie poprawić. Jakieś rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz
źródło: comment_ZWISWj7eTnVfdQmVuS7DpWhnFYc0u419.jpg
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania najbardziej #!$%@?ąca rzecz ever to jak pytam "co chcesz robić?""gdzie chcesz iść?""co chcesz zjeść?" itp. a w odpowiedzi dostaję "nie wiem, ty co wymyśl". Ale czasem jest jeszcze gorzej, bo wymyślam coś, a ona coś burczy.
Jeśli tak nie robisz to nie masz się czym martwić i znajdziesz chłopaka na 100%
@AnonimoweMirkoWyznania: Rzeczywiście trochę smutny sposób patrzenia na rzeczywistość. Nie "jestem nieasertywna i niepewna siebie. Niepotrzebnie utrudnia mi to życie. Dobrze by było nad tym popracować", tylko "Jestem nieasertywna i niepewna siebie, co zrobić, żeby ktoś zechciał taką sierotę".