Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym Wam w skrócie opisać relacje mojego przyjaciela z kobietami... Otóż ma on 21 lat, 1.5 roku temu miał dziewczynę która go tak poniżała, że aż głupio nam (jego kumplom) siedzieć przy tym. Były z nią przeróżne akcje... Policzkowała go jak się stawiał, nosił jej torebkę w klubie, a ona sobie flirtowała z jakimiś innymi, zawsze była na 1 miejscu, nie szedł sam do szkoły, żeby po nią pojechać. Obecnie ma nową dziewczynę ... Nie jest lepiej. Na PIERWSZYM spotkaniu z nami, kiedy dopiero ją poznaliśmy, już się nabijała z naszego Kochanego Maćka, że nie jest prawdziwym mężczyzną, że jest lamusem itp. On po nią jeździ prawie 25km w jedną stronę, wraca z nią do siebie do domu i potem odwozi, czyli dziennie 100km robi żeby po nią przyjechać i odwieźć rozumiecie? XD. Ostatnio była akcja, jak wychodzilismy z domu na balety, to kazalu mu sobie wiązać buty xD Pojechała na wakacje do Chorwacji, tam o dziwo był jej były chłopak, no i oczywiście zdradziła naszego Maćka, mało tego przywiozła mu stamtąd PAMIĄTKĘ (czujecie to, powiedziala mu, ze go tam zdradzikla i wreczyla mu jakis upominek haha) i powiedziała o tym, a Maciek oczywiście wybaczył. Ktoś jest w stanie nie wiem, wytłumaczyć mi, jak to możliwe, że albo on trafia na takie laski albo daje się dominować albo po prostu to lubi (f----z?)... Laska poznana na Badoo #badoo #tinder #zwiazki #milosc
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kaszanek: wiesz, wszystko wszystkim, ale szacunku on do siebie nie ma. A skoro on sam siebie nie szanuje, to dlaczego ktoś inny ma go szanować?
Swoją drogą ma cholernego pecha.
  • Odpowiedz
  • 179
@kaszanek dlaczego na ogólnopolskim portalu ze śmiesznymi tekstami odpisujesz prywatne sprawy swojego kumpla? Nie masz k---a własnego życia? Oto dzisiejsze pokolenie. P---------e kumpla całemu światu dla atencji. Gardzę toba. I ty się nazywasz jego przyjacielem.
  • Odpowiedz
@kaszanek: brak poczucia własnej wartości. Dopóki on nie zacznie siebie szanować nikt nie będzie go szanował. Tak to działa. Nie jestem psychologiem ani psychiatrą ale z obserwacji mogę powiedzieć, że lekarstwem na to jest zmiana własnego wyglądu (może zapuścić/ogolić brodę, zmienić fryzurę, schudnąć) i działające w dobrym kierunku otoczenie. Mówcie mu z kumplami, że spoko wyglada, że jest równy gość, jak z nią zerwie to powiedzcie mu w twarz, że
  • Odpowiedz