Wpis z mikrobloga

Uwaga fani WOŚP!!!! Wasz ukochany niemiecki Mbank podwoi wasze przelewy na fundację do kwoty aż 1.000.000zł(czyli około 25% swoich zysków netto z 1 DNIA licząc,że pracuje 365 dni w roku) tymczasem polski PEKAO z którego zrezygnował Owsiak zobowiązał się płacić po 2miliony zł darowizny jeszcze przez kilka lat.

Z ciekawostek można dodać,że jedynie na Ukrainie ze wszystkich krajów świata przyjął się podobny model marnotrawnego żebractwa
#wosp #wosplive #owsiak #niemcy #niemiecki
wszystkomozesieudac - Uwaga fani WOŚP!!!! Wasz ukochany niemiecki Mbank podwoi wasze ...

źródło: comment_BtgVtp3pq9TQgheLwkGgFbk1xxOII8WY.jpg

Pobierz
  • 22
polski PEKAO (...) zobowiązał się płacić po 2miliony zł darowizny jeszcze przez kilka lat

@wszystkomozesieudac: nie zobowiązał, tylko wynikało to z podpisanej wcześniej umowy sponsorskiej i nie dwa miliony przez kilka lat tylko 2 miliony łącznie przez dwa lata, czyli dokładnie tyle co mBank.

Z ciekawostek można dodać,że jedynie na Ukrainie ze wszystkich krajów świata przyjął się podobny model marnotrawnego żebractwa

Tylko, że nie, i to #!$%@?ąc od faktu, że
@@rineo: nie zobowiązał, tylko wynikało to z podpisanej wcześniej umowy sponsorskiej i nie dwa miliony przez kilka lat tylko 2 miliony łącznie przez dwa lata, czyli dokładnie tyle co mBank.


Z tekstu waszej ulubionej niemieckiej GW wynika,że 2 miliony rocznie polski PEKAO będzie płacił do 2019 r.
klik
Do 2019 zostały dwa Finały = dwie darowizny = dwa lata.

@rineo:
No to jak w końcu jest?PEKAO ma dać WOŚP 2 mln zł łącznie przez 2 lata czy po 2mln zł przez 2 lata?No bo już się trochę gubię jaka jest oficjalna wersja fanboyów Jurka Owsiaka..


Po prostu napisałem kilka faktów o niemieckim @Mbank i polskim PEKAO w kontekście #wosp .Ale widzę,że wy jesteście jak sekta i będziecie bronić swojego
Wigilia, Święta a Ty

@Vincenzo:
A po co na Wykop wchodzisz w święta? Temat o WOŚP jest jak najbardziej na czasie według mnie.
@rineo:

Idź zjedz makowca, bo na kilometr śmierdzisz tanim trollem.

Tylko tyle potrafisz odpowiedzieć jak ktoś Ci udowodni kłamstwo? Sam sobie jedź na Woodstock i wpieprzaj mak od Jurka lemingu
nie odpowiedziałem tylko tyle, tam wcześniej było jeszcze zdanie. Niestety "nie udało" ci się go dojrzeć, boś kiepski troll i prowokator. Pa.

@rineo:
Najlepiej napisz,że to niezgodne z Konstytucją-u nas to teraz modne w Polsce i wszyscy inteligenci tak się bronią. Albo napisz lepiej,że masz wykształcenie wyższe i wszystko rozumiesz lepiej od gorzej wykształconych-to teraz jest modne na Wykopie
czy sedzia Kryze, wiceminister sprawiedliwosci w pierwszym rzadzie Pis przeprosil za swojego ojca Romana Kryże, zbrodniarza sadowego z czasów stalinizmu

@Jacek38:
Moim zdaniem taki człowiek nie powinien siedzieć w sejmie. Ale idąc dalej twoim tokiem myślenia to czy Paweł Wawrzecki powinien przepraszać za ojca Stanisława Wawrzeckiego?

Mi chodzi o aktualną działalność Adama Michnika a jego rodzina bardzo mało mnie obchodzi choć coś o nim mówi akurat