Wpis z mikrobloga

@witold54 naprawde nie szanuje a wrecz szkaluje podludzi ktorzy jezdza co tydzien ma te bazary stoja w kilometrowych kolejkach na parkingi i potem tam przepychaja sie w tym blocie zeby kupic to samo co w sklepach i to jeszcze drozej xDD
  • Odpowiedz
@witold54: te 10-15 lat temu jak nie było normalnych sklepów to się na bazarze kupowało. Ale ostatnio byłem po coś na Tyskich Halach Targowych i patrzę, a dalej ludzie kupują tam identyczną chińszczyznę jak 15 lat temu, dodatkowo w cenach przewyższających sieciówki i tym bardziej outlety. Nie czaję o.0
  • Odpowiedz
@witold54 koło mnie są dwie hale targowe - taki bazar, tylko pod dachem, z numerowanymi stoiskami. Od 15 lat są tam cały czas te same sklepy, te same baby, wystrój ten sam, jakby czas się zatrzymał. Fajna podróż w przeszłość ()
  • Odpowiedz
  • 2
@kanban Ja za tym tęsknię, cała rodzina w weekend jechała na Stadion po zakupy na koniec obiad u Chińczyka i do domu na Familiadę ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@witold54: boze to byla taka trauma, najgorsza ta presja wszystkich dookola zebym w koncu przytaknal ze najgorszy lach ktorego kaza mi przymierzac jest fajny, a potem matka powtarzajaca ze czemu nie chce tego nosic, w koncu tak chcialem ;____;
  • Odpowiedz