Wpis z mikrobloga

  • 956
ojciec się na mnie drze bo powiedziałam że nie mam zamiaru iść na dwie msze w jeden dzień

czasami mam wrażenie że prędzej by się wyrzekł mnie niż kościoła ( _)
witamy na wsi
#bloglajfstajlowywiesniaka #gownowpis
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gfgfgfa Zapraszam do mnie na wieś, gdzie dwa nosacze podczas wigilijnej kolacji pokłócą się przy wódce o politykę, a potem razem pójdą do kościoła, żeby sąsiedzi nie gadali, że bezbożnicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Jak miałam 16 lat i mowilam ze nie wierzę i nie będę chodzić do kościoła (oczywiście kosciol co niedziela) to było hurr durr skończ 18 lat to pogadamy


@laczka: @gfgfgfa w polsce prawo zabrania narzucania swego swiatopogladu starszym nastolatkom, nie trzeba miec 18 lat, zeby wymagac od rodzicow, ze nie beda zmuszac do chodzenia do kosciola xD art. 48 konsty sie klania. Ja bym tutaj potraktowala rodzicow ostrzej, gdyby
  • Odpowiedz
@gfgfgfa jak zwykle w takich przypadkach napiszę: jak wiesz że masz takiego a nie innego starego to zrób mu ta przyjemność i poprostu idź sobie na te dwie mszę. To tylko 2 godzinki a i ty będziesz miała spokoj, i stary będzie zadowolony i nie będzie kręcił wąsem. Pozdrawiam cieplutko i smacznego jajka
  • Odpowiedz
@Pomeranian: oj inba była duża xd wolałam odpuścić, tę godzinę raz w tygodniu już wolałam traktować jako przepustkę do świętego spokoju. W sumie to głównie mama robiła problemy, jak pokazywałam jej artykuły, że nawet księża mówią że każdy w okresie nastoletnim ma wątpliwości i żeby wtedy nie naciskać i nie kazać chodzić do kościoła to wyłączała te artykuły i koniec tematu XD Tata potem pogadał z mamą i de facto
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Minczyk jak zwykle przy tym argumencie napisze: i mając 40 lat nadal robić tak samo dla świętego spokoju wiedząc że jeśli się mu nie postawię teraz to do śmierci będzie mnie traktował jak 4 latke bez rozumu?
wydaje mi się że 20 lat ustępstw z mojej strony wystarczy, teraz czas na trochę otwartości z jego strony ¯_(ツ)_/¯

pozdrawiam cieplutko smacznego schabowego
  • Odpowiedz