Wpis z mikrobloga

Wiem, że w PKP święta to gorący okres. Brak miejscówek, akceptacja swojej doli. Co zrobić? Stać? Szukać miejsca gdzieś między starszą Panią a walizką? Usiąść w Warsie?

Wars to nie miejsce dla osób bez miejscówek. Więc można przytulać Panią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgodnie z RPO-IC - paragraf 14, punkt 2: W wagonie gastronomicznym podróżny może przebywać tylko w czasie niezbędnym do konsumpcji zamówionych posiłków i napojów, ze względu na konieczność udostępnienia miejsca w wagonie innym konsumentom.

Dlaczego o tym piszę? Bo dziś na IC 3814 Wawel Pani oszukała wszystko i wszystkich i zrobiła sobie miejscówkę. Widok mnie tak rozbawił, że musiałam. Wiem, to strasznie nieprofesjonalnie. I jeśli jesteś na Mirko - rządzisz dziewczyno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kotekwarsotek - Zapraszam do obserwowania tagu dla pociągowych głupotek.
#pkp #intercity #wars
Pobierz k.....k - Wiem, że w PKP święta to gorący okres. Brak miejscówek, akceptacja swojej d...
źródło: comment_uKL8Wwp8N2OQGmmEQvyiahYGBZChcWRw.jpg
  • 18
Zgodnie z RPO-IC - paragraf 14, punkt 2: W wagonie gastronomicznym podróżny może przebywać tylko w czasie niezbędnym do konsumpcji zamówionych posiłków i napojów, ze względu na konieczność udostępnienia miejsca w wagonie innym konsumentom.


@kotekniecnotek: czyli jak przechodziłem przez wars w drodze do kibla to łamałem regulamin :<