Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku byłem u mojego kumpla w Dortmundzie na weekend, i wracając z imprezy przysrał się do nas jakiś Polak. Był wyraźnie pijany, a ze miałem bluzę z gwiazda Dawida to zaczął mnie wyzywać od „j@banych Żydów” itd. Wziąłem to na spokojnie, i zapytałem czy ma dzieci, powiedział ze ma małego synka, mieszka tu i tam i mogę mu naskoczyć. Nie mogłem tego tak zostawić, zadzwoniłem do Jugendamt a Ci dwie godziny później juz wynosili mu z domu dzieciaka, byście musieli widzieć jego płacz jak biegł za autem Jugendamtu odjezdzajacym z jego synkiem.
#niemcy #neuropa #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki #patologiazewsi
źródło: comment_T9qDVDgg4xdh1V0NU6wPZ4MsJUxXjRlM.jpg
  • 26
@Smakoshh: Jako dziecko myślałem, że Żydów jest kilka razy więcej niż Chińczyków bo gdzie nie posłuchasz to mowa o Żydach. Jakie było moje zdziwienie, gdy spostrzegłem, że to nacja tak nieporadna, że nawet nie miała swojego kraju i potrzebowała swiata zachodniego by im go zorganizować! Tak nieporadna, że na żądanie Stalina nie pamiętając tego co ta nacja przeżyła podczas wojny poźniej katowała Europejczyków. To zachowanie jasno pokazało kim są. Dziękuję.