Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #iota Informuję że #!$%@?łem ALL OUT całość IOTA ( bo widzę że krew się leje -- i możliwe że IOTA czeka korekta -- ustawiłem się na zakupy przy 3.80 USD dla IOTA. Będę monitował sprawę. nie powiedziane że wyjdzie tak że kupię drożej jeśli jutro wzrośnie :)

Ale sytuacja widzę jest nieciekawa BTC spada -- a jak widać IOTA podąża też w dół.

Sytuacja niebezpieczna. No ale mogą się pojawić też dobre newsy które wywindują wyżej IOTA.

Jednak patrząc z dystansu to tej IOTA nalezy się korekta jak psu buda po wzrostach od 36 centów !

Więc wyszedłem in all przy 4,74 dolara realizując zysk z zakupu po 36 centów. To moja trzecia pod kątem zysku inwestycja po popku.

Kto nie czytał to dałem też info o moim wejściu w OYSTER https://www.wykop.pl/wpis/28788499/kryptowaluty-oyster-co-prawda-ico-sie-zakonczylo-i/ czytać zwłaszcza moją ostatnią opinię najniżej pod tym wpisem. PLUS CZYTAĆ MOJE OSTRZEŻENIA O RYZYKU !
  • 30
@Amelcio amelcio to poprostu Charlie Lee na miare wykopu, przyszedł zbawić wykop IOTą z której wyszedł żeby nikt nie mógł na niego pluć że wkręca wykop dla własnego zysku, takich wykopków nam tutaj trzeba, to jest prosze państwa Charlie Lee na miare naszych możliwości, brawo i plusy dla tego pana!
@buddookan: Wabi faktycznie może być dosyć ryzykowne, ale póki co jest tylko na jednej giełdzie. Produkt już jest i działa, jest używany w kilku sklepach w Chinach i przy droższych towarach cena tej opaski nie jest taka ważna. Jak się spojrzy na temat podróbek na skalę światową to jest to przecież olbrzymi problem, a tutaj mamy dostarczone jakieś rozwiązanie. Ja osobiście zainwestowałem, niestety raczej long term chyba że przypadkiem wystrzeli to
XDDDD ty musisz być jakimś trollem


@bsd_u: gdy piszą o wabi jest w porząðku gdy piszę ja o iota to już jest #!$%@? tak? Trzeba było się interesować gdy była po 36 centów gdy o tym pisałem. Teraz już po ptokach. IOTA będzie rosła w długim terminie. nie tak szybko jak w ostatnim miesiącu.
na co sprzedałeś IOTA ?


@buddookan: ponieważ boję się że będzie korekta. A mój zysk i tak jest astronomicznie wysoki. Ustawiłem sie w okolicu 3.80 na kupno. Najwyżej pociag mi odjedzie jeśli jutro wystrzeli w górę. Płakał nie bedę i tak jestem na tym zarobiony.
Ale 50USD będzie - kwestia czasu. jednak IOTA to moim zdaniem inwestycja na bardzo LONG TERM

@Amelcio: Oczywiście, ja już kiedyś o tym z tobą rozmawiałem. 5 lat dla mnie minimum.


@Gwozdziuuu: @Amelcio: Ale dopiero za te 5 lat będzie $50 czy też może liczycie na znacznie większą cenę?
@ratunkowa-plyta-chodnikowa: Dokładnie, również zakładam że projekt może się nie udać. 5 lat obstawiam dla sensownego wdrażania samej sieci w życie codzienne. Nie patrze na cenę w chwili obecnej, na to jeszcze za wcześnie. Powiem tak, patrząc na te wzrosty jakie są w chwili obecnej na giełdzie inwestycja w cokolwiek innego pewnie zwróci się o wiele szybciej, ale iota to long term tylko i wyłącznie. Nie sprzedaję nawet gdy zacznie lecieć do