Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #iota Informuję że #!$%@?łem ALL OUT całość IOTA ( bo widzę że krew się leje -- i możliwe że IOTA czeka korekta -- ustawiłem się na zakupy przy 3.80 USD dla IOTA. Będę monitował sprawę. nie powiedziane że wyjdzie tak że kupię drożej jeśli jutro wzrośnie :)

Ale sytuacja widzę jest nieciekawa BTC spada -- a jak widać IOTA podąża też w dół.

Sytuacja niebezpieczna. No ale mogą się pojawić też dobre newsy które wywindują wyżej IOTA.

Jednak patrząc z dystansu to tej IOTA nalezy się korekta jak psu buda po wzrostach od 36 centów !

Więc wyszedłem in all przy 4,74 dolara realizując zysk z zakupu po 36 centów. To moja trzecia pod kątem zysku inwestycja po popku.

Kto nie czytał to dałem też info o moim wejściu w OYSTER https://www.wykop.pl/wpis/28788499/kryptowaluty-oyster-co-prawda-ico-sie-zakonczylo-i/ czytać zwłaszcza moją ostatnią opinię najniżej pod tym wpisem. PLUS CZYTAĆ MOJE OSTRZEŻENIA O RYZYKU !
  • 30
  • Odpowiedz
XDDDD ty musisz być jakimś trollem


@bsd_u: gdy piszą o wabi jest w porząðku gdy piszę ja o iota to już jest #!$%@? tak? Trzeba było się interesować gdy była po 36 centów gdy o tym pisałem. Teraz już po ptokach. IOTA będzie rosła w długim terminie. nie tak szybko jak w ostatnim miesiącu.
  • Odpowiedz
na co sprzedałeś IOTA ?


@buddookan: ponieważ boję się że będzie korekta. A mój zysk i tak jest astronomicznie wysoki. Ustawiłem sie w okolicu 3.80 na kupno. Najwyżej pociag mi odjedzie jeśli jutro wystrzeli w górę. Płakał nie bedę i tak jestem na tym zarobiony.
  • Odpowiedz
Ale 50USD będzie - kwestia czasu. jednak IOTA to moim zdaniem inwestycja na bardzo LONG TERM

@Amelcio: Oczywiście, ja już kiedyś o tym z tobą rozmawiałem. 5 lat dla mnie minimum.


@Gwozdziuuu: @Amelcio: Ale dopiero za te 5 lat będzie $50 czy też może liczycie na znacznie większą cenę?
  • Odpowiedz
@ratunkowa-plyta-chodnikowa: Dokładnie, również zakładam że projekt może się nie udać. 5 lat obstawiam dla sensownego wdrażania samej sieci w życie codzienne. Nie patrze na cenę w chwili obecnej, na to jeszcze za wcześnie. Powiem tak, patrząc na te wzrosty jakie są w chwili obecnej na giełdzie inwestycja w cokolwiek innego pewnie zwróci się o wiele szybciej, ale iota to long term tylko i wyłącznie. Nie sprzedaję nawet gdy zacznie lecieć
  • Odpowiedz