Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@TaoHosts hahaha. Nie marnuj czasu policji to raz, dwa że myślę że nawet jakby to prawdziwy ginekolog zrobił to nie jest żaden paragraf bo niby jaki :)

Ale jak chcesz zgłaszać na policję że wrzuciłem zdjęcie.rękawiczki w oleju to spoko
  • Odpowiedz
@trustME jaka zarzutka? Jakie rękawiczki w oleju? @TaoHosts na policję zboczeńca, niech oni to wyjaśnią. Był tu już taki jeden śmieszek, jak mu bagiety wpadły i stracił pracę, to już mu nie było do śmiechu ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Newosxso

@trustME tera już wiem ze to był chaczyk ale, chodzi o to ze do ginekologa zwykle chodzą kibiety które już jakąś chrobe mają i wygląda to dość niuestetycznie pozatym zwykle to starsze kobiety. Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum były debile którzy chcieli być ginekologimem bo #sekz a tak naprawde to trudna praca


CO. Do lekcji ortografii chłopcze zamiast na wykop p------y gadac. Większość świadomych kobiet odwiedza gina
  • Odpowiedz
@Aganiok__ a ty niby skąd wiesz i jak możesz udowdnić do co powiedziałeś. W polsce jak w lesie obsranym gównem młode polki odwidzają ginekloga kiedy łechtaczka zmienia kolor na czarno-zielony
  • Odpowiedz