Wpis z mikrobloga

@beniu89: Pomijając kompletny brak związku z omawianym tematem (znaczenie koloru skóry we współczesnej cywilizacji, a nie lokalne lewackie patologie) to tak, właśnie dlatego. Tylko że w tym, tak jak w wielu innych przypadkach skutki poszły w bardzo złym kierunku - czarni uzyskawszy po latach te same możliwości próbują się "mścić" na białych, za to że są czarnymi potomkami niewolników, natomiast politycznie poprawne lewactwo uznało to za słuszne.
@kwmaster: Pod Troją walczył chyba Memnon król Etiopów:
"Wspomniany już przez nas w rozdziale o zjawiskach wodnych i niebieskich syn Eos i Titonosa, Memnon, przyjechał na czele swoich Etiopów, ale i jego powalił Achilles; osamotnieni jego towarzysze przemienili się w ptaki, które nadal walczą wokół jego mogiły."
@beniu89: Jakie "więc" skoro to nie miało nic wspólnego z tym o czym pisałem co zresztą zaznaczyłem na wstępie? xD Fakt pozostaje ten sam - współczesna cywilizacja przestaje niemal zupełnie przywiązywać wagę do koloru skóry, co zaczyna przenikać choćby do kultury masowej. Przecież nie ma na to wpływu to że coś się #!$%@?ło jakimś amerykańskim lewusom xD
@Elaviart: >Cywilizacja osiąga powoli poziom rozwoju w którym kolor skóry w końcu przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie wobec innych atrybutów danej jednostki (pomijam oczywiście co mniej bystre i bardziej zmanipulowane jednostki).

To czemu skoro kolor skóry nie ma znaczenia gwałcą Achillesa?

@daedalus_pl: @taki_tam_ktos: @marbra: @hacerking: @majkkali: @Mo_xito: @jathek: @Pieniak3: @Zjerzy: @Sarseth: @kwmaster:
A robienie z Jezuska pana naszego ament białego ziomeczka o zachodnioeuropejskich rysach twarzy wam nie przeszkadza czasem? XD

No i nie widziałem na Wykopie głosów oburzenia jak ogłosili, że Noego będzie grał Russel Crowe, a Seta i Horusa w "Bogach Egiptu" grali Nikolaj Coster-Waldau i Gerard Butler. No a Exodusie