Wpis z mikrobloga

@NoKoments:

A robienie z Jezuska pana naszego ament białego ziomeczka o zachodnioeuropejskich rysach twarzy wam nie przeszkadza czasem? XD


Nie, nie przeszkadza. :)

Tu chodzi o nieścisłość historyczną. Nie mam absolutnie nic przeciwko aktorom o innej karnacji. Chodzi o to, że jak mógł być czarnoskóry ACHILLES, no bez jaj.

I przestań wyzywać. Święta idą :)
@kwmaster nic mnie bardziej nie #!$%@? w filmach jak pchanie czarnych na siłę, bo tak, bo jak to nie ma czarnego w filmie czy serialu. Tak samo ja w filmie o młodych tytanach, Starfire będzie grać czarna aktorka (Anna Diop). Rozumiem gdyby chociaż pasowali do czasów miejsca czy co kolwiek... Ale cóż raczej będzie coraz więcej takich akcji.
@Elaviart: no ale achilles jest postacią mityczną. według mitologii był grekiem, do tego jak każdy grecki heros był kozakiem, tak do ciężkiej cholery każdy go sobie w głowie wyobraża xD. dlatego obsadzanie czarnego w roli achillesa jest tak samo #!$%@? jak obsadzenie jakiegoś grubasa jak jack black. wyobrażasz sobie żeby w rolę bonda wcielił się aktor, który nie jest przystojny? albo gandalfa grał nieucharakteryzowany 13-latek? xD
@NoKoments:

Achilles nie jest postacią historyczną podobnie jak Jezus


Achilles owszem (chodziło mi ogólnie o wojowników z tamtych czasów z tamtego rejonu).
Jezus jest jak najbardziej postacią historyczną. To już dawno zostało udowodnione. Poszperaj w necie. A czy faktycznie był synem Bożym? To już zależy w co kto wierzy. Jak jesteś chrześcijaninem to wierzysz, że istotnie - był. Proste.