Wpis z mikrobloga

bądź nowym pracownikiem po szkółce

Przez 8 miesięczny twoja praca polega głównie na szczepach

Od miesiąca zacznij robić przetopy bez drutu , blachy 2,5mm

Dostań na spróbowanie przetop blach 1 +-0,5mm z drutem 1,6

Starasz się ale #!$%@? dziury. Latasz je.

Brygadzista niezadowolony każe Ci iść dalej szczepiac bo brzydko.


I weź tu #!$%@? naucz się coś.nowego. Najlepiej żeby każdy odrazy robił idealnie...
#pracbaza #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza i trochę #przegryw

Pocieszy ktos ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem że za wolno jechałem. 120A
lezynski - > bądź nowym pracownikiem po szkółce
 Przez 8 miesięczny twoja praca poleg...

źródło: comment_K7GlBLK1swTtH7yaTSs3E66SDeTLZcqS.jpg

Pobierz
  • 22
  • 0
@bi-tek nie mamy skrawków takich. Wszystko to gotowe detale. A złomowych materiałów tego typu tuż nie ma. Plus nie miałbym jak do innych losowych blaszek do poprobowania podłączyć podkładu
@lezynski: o spawanu słyszałem niewiele, sam spawać nie potrafię, próbowałem ale średnio mi to jest potrzebne w pracy jako dev. Jedyne co mogę to życzyć Ci powodzenia i oby spoiny były jak najlepsze!
@lezynski: nie spawaj tego ciągiem, pulsuj każdy punkt jeden przy drugim topiąc w nim drut (top od razu na drucie to nie przepalisz) a długością pulsu reguluj sobie tak by nie przepalić reszty. No i 120 do 1mm blachy to trochę za dużo, ale po to kładź to pulsem by mieć kontrole (ustaw sobie spadek na 40% mocy.
  • 0
@itterasshai @itterasshai powiem tak. Zależy gdzie trafisz u mnie nie dają dużo . Oni mi robili.kursy. mam.lojalke 2 lata. Mam aktualnie 2300 na rękę.plus nadgodziny . Zamykam.sie około 2800-3200. Małe zarobki. Ale dopiero się uczę w praktyce więc nie mogę zadać 5k na start. Będa lepsze umiejętności to.albo.podwyzka albo zmiana firmy na inna. Generalnie zarobki są dobre o ile zakotwiczysz się w dobrej firmie
  • 0
@deyna no właśnie wiem. Bo gdyby wszystkie odcinki zrobić w link.prostej to 50% było w tolerancji. Ale.uznal że skoro nie wyszło.to.nie mam.juz robić.