Wpis z mikrobloga

Mireczki piję sobie #piwo i tak się zastanawiam, czy #redpill jest na tyle głupi żeby nie brać pod uwagę manipulacji kobiety?
Jak czytam te wpisy to wychodzi z nich że kobieta to maszyna która posługuje się swoimi algorytmami, a dlaczego nie bierze się pod uwagi męskiej przebiegłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wg. redpill "białorycerz" to facet który stawia kobiety na pierwszym miejscu, który "chroni je" itp, myślę że wiecie o co mi chodzi.

A czy białorycerzem nie jest redpill który jest #przegryw i nie jest przebiegły wobec kobiet? Czy #bialorycerz to nie jest koleś który działa wg wlasnych zasad i własnego kodeksu?
Mówi się że beta bankomat, okej, a co jeżeli to ukryty alfa stawia kawe/obiad itp żeby #seks się z #rozowepaski?

Przecież kobiety są tak podadne na manipulacje że ja nie, wystarczy naprawdę dobra bajerka, udawanie ciekawej osobowości itp żeby wylądować z nią w łóżku, kobiety podchodzą emocjonalnie do prawie każdego aspektu życia, jeżeli dobry #niebieskiepaski ogarnie to i wykorzysta to zapewni sobie tyle ruchania ile tylko będzie mógł ogarnąć w czasie.

Zawsze mnie to zastanawiało, redpill mówi że białe jest białe, a czarne jest czarne, nie bierze skal szarości pod uwagę.

#tfwnogf
#zwiazki
  • 19
@DizzyEgg: Wyobraź sobie że dziewczyny to takie #!$%@? tylko że z cycami ( ͡° ͜ʖ ͡°) one też lubią czarny humor, sprośne kawały napić się piwa i być ostro wyruchane, a na dodatek łatwiej nimi manipulować niż facetami xD
@Razzish: @DizzyEgg mi się wydaję że zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn są osoby które chcą np tylko seksu, część chce seksu i miłości, część chce towarzystwa i zabawy itd. Przecież to nie jest tak że mężczyźni chcą tylko seksu a kobiety tylko pieniędzy mężczyzn/miłości/dzieci. Redpill strasznie szufladkuje ludzi. Śmieszne jest to jak mężczyźni się cieszą z tego że udało im się uprawiać seks z kobietą, że zbajerowali kobietę, zdobyli ją