Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy masz małego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Idziesz na imprezę - laski mówią o swoich najgorszych wspomnieniach związanych z seksem. Na 1. miejscu śmieszkowanie z małych przyrodzeń.
Gadasz z koleżankami ze #studbaza o takim koledze, który jest bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet - "pewnie ma małego"
Wchodisz na fb - "oznacz osobę, której potrzebne są kondomy XXXS".
Spotykasz się z kolegą, który chodził do liceum wojskowego. Wspomina jak niektórzy pastwili się nad chłopakiem, który miał najmniejszego. Widziałem filmik, na którym "koledzy" szczali na niego, a były gorsze akcje. Mój kolega nigdy się nad nim nie pastwił, ale nie wstawił się za nim (mówił, że miałby #!$%@? gdyby się postawił).
Ale myślę #!$%@?, wejdę na mirko, pooglądam śmieszne obrazki. Trafiam na: https://www.wykop.pl/wpis/28764483/dzis-to-nawet-pralka-przypomina-mi-o-ex-%CA%96-heheszk/

Nie chciałem się urodzić podczłowiekiem, ale cóż... po prostu na mnie trafiło. Nigdy nie poczuję się jak mężczyzna. Dziewczyny nawet nie szukam, więc przynajmniej żadna z was nie będzie się musiała ze mną męczyć.
I tym pozytywnym akcentem kończę tego posta. Jeżeli któryś różowy chce się pośmiać z mikropenisa, to może odważę się wysłać na PW.

#gorzkiezale #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 45
studentka medycyny: cumplu idź do lekarza. Serio. Nie ma się czego wstydzić. Skoro na prawdę masz 5,5 cm we wzwodzie oznacza to, że masz tzw. mikropenisa. To się leczy. Idź do ogólnego i poproś o skierowanie do urologa. Tam powiesz co i jak i zaproponują Ci odpowiednie kroki w celu naprawy tego problemu.

Zaakceptował: Asterling}
Pogromca mitów: To, że laski uwielbiają ogromne penisy to mit. Tak wynika z mojej praktyki życiowej. Tzn nie ma to kompletnie żadnego znaczenia wielkość Twojego naganiacza w tym jak dobrze będzie kobiecie. Powiem na swoim własnym przykładzie, myślę, że mój rozmiar to normalny/średni, ani ogromny ani mały. Moja pierwsza partnerka przez pierwszym razem zdradziła mi, że się boi tego, że jest "taki duży" (co było dla mnie zaskoczeniem, bo tak o
zapominacie o jednym... kobiety lubią się 'dławić' dużymi, je to podnieca, rozmiar ma znaczenie w #!$%@?, ja tylko nie rozumiem czemu natura nie może nam dawać stałego rozmiaru, sam mam te 16cm [zależy od ciśnienia bo potrafi być więcej] i mam #!$%@? mimo iż mnie rozmiar nie zadowala, trzeba nauczyć się żyć tak i szukać tak by trafić na 'drugą połówkę' wtedy nie będzie liczyć się sam sex, wy nawet nie wiecie