Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy masz małego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Idziesz na imprezę - laski mówią o swoich najgorszych wspomnieniach związanych z seksem. Na 1. miejscu śmieszkowanie z małych przyrodzeń.
Gadasz z koleżankami ze #studbaza o takim koledze, który jest bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet - "pewnie ma małego"
Wchodisz na fb - "oznacz osobę, której potrzebne są kondomy XXXS".
Spotykasz się z kolegą, który chodził do liceum wojskowego. Wspomina jak niektórzy pastwili się nad chłopakiem, który miał najmniejszego. Widziałem filmik, na którym "koledzy" szczali na niego, a były gorsze akcje. Mój kolega nigdy się nad nim nie pastwił, ale nie wstawił się za nim (mówił, że miałby #!$%@? gdyby się postawił).
Ale myślę #!$%@?, wejdę na mirko, pooglądam śmieszne obrazki. Trafiam na: https://www.wykop.pl/wpis/28764483/dzis-to-nawet-pralka-przypomina-mi-o-ex-%CA%96-heheszk/

Nie chciałem się urodzić podczłowiekiem, ale cóż... po prostu na mnie trafiło. Nigdy nie poczuję się jak mężczyzna. Dziewczyny nawet nie szukam, więc przynajmniej żadna z was nie będzie się musiała ze mną męczyć.
I tym pozytywnym akcentem kończę tego posta. Jeżeli któryś różowy chce się pośmiać z mikropenisa, to może odważę się wysłać na PW.

#gorzkiezale #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 45
  • Odpowiedz
Spotykasz się z kolegą, który chodził do liceum wojskowego. Wspomina jak niektórzy pastwili się nad chłopakiem, który miał najmniejszego. Widziałem filmik, na którym "koledzy" szczali na niego, a były gorsze akcje. Mój kolega nigdy się nad nim nie pastwił, ale nie wstawił się za nim (mówił, że miałby #!$%@? gdyby się postawił).


@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze to oni mu do majtek zaglądali że wiedzieli jakiego ma XD ? A po drugie
  • Odpowiedz
PrzystojnaLoszka: > Po pierwsze to oni mu do majtek zaglądali że wiedzieli jakiego ma XD ? A po drugie to przecież gdyby miał dużego to śmialiby się że pewnie ojciec murzyn albo coś. Tak czy kwak by się z niego śmiali a że akurat miał małego pitoka to się śmiali z pitoka.

@Asterling: i co niby usprawiedliwiasz to smianie sie?

Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
PrzyczajonaAzjatka: Tu OP:
By the way, miło mnie zaskoczyło, że różowe tutaj nie próbują mnie fałszywie pocieszyć tylko po prostu zignorowały posta.
Kiedyś zrobiłem podobny wpis na reddicie, wiele kobiet napisało, że nie mam się czym martwić XD

Jestem podmężczyzną i nic tego nie zmieni.

Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz