Wpis z mikrobloga

Mirki nie wiem co mam już zrobić...
Zarabiam dość dużo bo własna firma itd, więc nie narzekam, chciałem sobie kupić samochód coś takiego jak na obrazku ale moja Pani stwierdziła że ona nie będzie w takim jeździć i że ona chce porsche boxter to powiedziałem żeby to porsche za swoje kupiła, jednak po tym co powiedziałem się obraziła i powiedziała że ja jej mam kupić bo ona do pracy nie pójdzie.
Na parę dni miała focha ale jak powiedziałem że już jej na gwiazdkę kupie to co chciała to mnie przeprosiła i powiedziała że może będzie seks więc się cieszę.
Wczoraj poszedłem sobie kupić nowy zegarek ale co się okazało?? Że mam zablokowane pieniądze na koncie i gdy zapytałem się czy moja Pani coś wie o tym to powiedziała że nie odda mi tej kasy do świąt żebym nie prze***rdolił na głupoty bo nie starczy na auto. Dzisiaj wytoczyła mi kolejną awanturę o to że gdy robiła sobie selfie w kiblu to telefon jej wpadł do kibla i ona chce nowy tzn iPhone X bo ten iPhone 8 co wpadł do sracza okazał się nagle że "i tak był stary".
No cóż muszę jechać do sklepu po nowy.
Gdy kiedyś jej wspomniałem że czuję się jak więzień to mnie wyśmiała i powiedziała że mi się wydaje i wcale tak nie jest źle.
W sumie sami oceńcie, zajmuję się firmą,gotuje,zmywam,sprzątam,piorę,jako jedyny zarabiam, i zajmuję się jej matką a moja Pani i tak narzeka że nic nie robię i tylko bym chlał piwo.
Chyba się wyprowadzę jak mi pozwoli, ale nie wiem bo się boję że się na mnie obrazi jeszcze bardziej
#zalesie #zwiazki #problemypierwszegoswiata
6.....6 - Mirki nie wiem co mam już zrobić... 
Zarabiam dość dużo bo własna firma it...

źródło: comment_iljZNIQh70faliau4SrpaMw6nfePkUX7.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz