Wpis z mikrobloga

@jam_nick: Przecież w nju masz ofertę abonamentu za 29 zł z 10 gb internetu w standardzie, ale skoro już u nich jesteś jakiś czas to możesz dostać nawet 25 gb.
  • Odpowiedz
@jam_nick: Co ty masz za abonament? Z tego co wiem to w ofercie z czerwca możesz mieć bez limitu sms mms, rozmowy komórkowe i stacjonarne plus ileś tam neta(zależy od stażu). Zobacz sobie na stronie czy nie masz przypadkiem możliwości zmiany oferty
  • Odpowiedz
@jam_nick: zmień ofertę na stronie internetowej i przestaną. Fakt, że nie informują np. w e-mailach o nowych jest trochę słaby. Sam dopiero później ogarnąłem, że mogę mieć w tej samej cenie dodatkowo darmowe rozmowy na stacjonarne, ale z drugiej strony to kliknąłem parę razy i miałem już.
  • Odpowiedz
@seicel, @jam_nick: ale inni też nie informują - to w końcu nie w ich interesie, ale na razie z nju współpracuje mi się najlepiej. Mnie kiedyś dobił #tmobile, który zażyczył sobie 20 zł za zmianę sim na nano (nie chciałem ciąć) - no i się rozstaliśmy - przeniosłem komplet kart do nju i od tej pory mam spokój.
  • Odpowiedz
@jam_nick: Przejście do Plusha to dobry pomysł :) W ofercie abonamentowej za 25 zł na 24 miesiące zgarniesz: 15 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz bezpłatny transfer w ramach: Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa.

Możesz też zawrzeć umowę na czas nieokreślony, gdzie na start otrzymasz: 10 GB (ilość ta zwiększa się ze stażem) i pozostałe wymienione wcześniej usługi.

Dodatkowo za przeniesienie numeru z innej sieci (dot. oferty abonamentowej lub
  • Odpowiedz
@wylly31: oczywiście, że ma znaczenie, bo może płacić za komórkowe, sms+mms, internet, stacjonarne i dlatego wychodzi mu 40 zł

Co do 40GB za 29 zł to oddzielna taryfa - do Internetu. Pełno jej reklam jest wszędzie.
  • Odpowiedz
@jam_nick: Tak, jeśli podpiszesz umowę na czas nieoznaczony (abonament 25 zł), przyznany pakiet danych (10 GB) zostanie zwiększony w kolejnych pełnych okresach rozliczeniowych. Wygląda to następująco:

+ 2 GB od 4 pełnego okresu rozliczeniowego – razem 12 GB,
+ 2 GB od 7 pełnego okresu rozliczeniowego – razem 14 GB,
+ 2 GB od 13 pełnego okresu rozliczeniowego – razem 16 GB,
+ 4 GB od 26 pełnego okresu rozliczeniowego
  • Odpowiedz