Wpis z mikrobloga

co.

Tytuł licencjata, inżyniera lub magistra (preferowane kierunki matematyka, geodezja i kartografia, budownictwo, biotechnologia, automatyka i robotyka, elektronika). Mile widziani absolwenci;


Średnia ocen z całego toku studiów co najmniej 4.0;

Maksymalnie dwa lata po ukończeniu studiów;


https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-tester-analityk-it-wroclaw,oferta,5701890

#testowanieoprogramowania #qa #januszerekrutacji
Rabusek - co.
Tytuł licencjata, inżyniera lub magistra (preferowane kierunki matematy...

źródło: comment_ssK7bZox6NFdnjmOjHEfSFWjv1irwwqK.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Rabusek: a co w tym takiego niefajnego? średnia ocena czy to, że dwa lata po studiach? pytam serio, bo nie wiem w czym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) warunki są jasno sprecyzowane, szukają konkretnego pracownika, jak dla mnie ogłoszenie na plus
  • Odpowiedz
@diarrhoea: filozofia miłości ma sens, to pewnie trochę jak z filozofią XD, choćby wszystko się waliło i paliło, to włączasz filozofię miłości, i fakapy niestraszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fan_comy: Bo to jest ultra śmieszny warunek, koleżanki z grupy średnia powyżej 4.0 - mają stypendia, większość projektów, programów dostają od zfriendzonowanych przegrywów. No ale filozofia, jakieś bzdurne przedmioty pozaliczane na 5 więc mogą startować do takiej firmy.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: tak, bierzesz wszystkie oceny i wyliczasz z nich średnią. Niestety po 3 latach doświadczenia, 4 różnych firmach i kilku setkach przetestowanych produktów nie łapie sie w ich wymagania, chyba czas sie przebanżowić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: I nadal do testera/analityka it nie szukają nikogo po informatyce xD
Pewnie pensja też pozytywnie zakręcona w okolicy minimalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MatexN: panie, na dzieło minimalna bo mam studentów z Ukrainy ze średnią 4.5 na Pana miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Benefity?

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;

Będzie miał pan do Portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz