Wpis z mikrobloga

Dziś ostatnia jak na razie historia, ponieważ nie dość że poprzednie zmierzały do przedstawienia tej, to w dodatku nie przebije jej chyba nic.

Historia nr 4

Niedługo po inbie z urojoną ciążą znajoma poznała kolejnego faceta. Szybko się ze sobą związali i szybko ze sobą zamieszkali. Równie szybko wyszły na jaw jej problemy ze sobą, których facet po prostu nie uniósł. Po kilku miesiącach zaproponował rozstanie, co dla niej było rownoznaczne z powrotem pod dach rodziców, od których przecież tak bardzo chciała się wynieść (była wówczas na stażu i dostawała niskie wynagrodzenie). Niedługo po tym gdy okazało się, że facet mówi jak najbardziej serio, okazało się, że spóźnia się jej okres. Kilka dni, tydzień, dwa tygodnie - test pokazał dwie kreski, badanie z krwi potwierdziło wynik. Facet był w szoku i wściekł się nie na żarty, kiedy znalazł nienapoczęte opakowania tabletek, które sam jej wcześniej wykupił. Zazadał usunięcia ciąży, ona nie chciała. Obdzwoniła jego znajomych i matkę, żeby się za nią wstawili - i wstawili się (wśród znajomych było wielu młodych rodziców). Chcąc nie chcąc facet z nią został, nawet się oświadczył, wzięli ślub cywilny. To było dwa lata temu. Niedawno znajoma odezwała się do mnie i to był asumpt do założenia tego tagu. Rozstała się z mężem, wróciła do rodziców z dzieckiem, facet chce rozwodu, ona wciąż ma nadzieję, że wszystko ułoży się korzystnie. Powód rozstania? Żadne bolce na boku, problemy z komunikacją, jej fochy, jego brak czasu (w końcu tyrał po 10h dziennie kiedy ona bawiła dziecko w domu). Tak się skończyło złapanie faceta na dziecko. Czy jest mi jej żal? Nie, ale dziecka tak. Szczerze mówiąc nie chcę w tym uczestniczyć, mimo jej prośb o spotkanie.

#inbykaroliny #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 28
@ninakraviz: jak pisałem, też to co raż częściej i to od dawna widzę. Chce siedzieć w domu ale nic nie robi i nie pomaga- typowa Karyna. Uważam że rezultat czasów, baby są naduprzywilejowane i zawsze jaką s drogę i pretekst do #!$%@? te leniwe znajdą, kiedyś by albo musiała #!$%@?ć, albo by w łeb od męża dostała i się ogarnęła, a teraz to tylko albo karyera i bardziej z jajami niż
Im dłużej czytam wykop


@elektrycznyrobert: xDDD to moze przestan czytac wykop bo tylko tu sa opisywane takie skrajne przypadki, przeciez nikt kto jest szczesliwy w zwiazku nie trafi do goracych wiec nie widzisz ze swiat jest dalej taki sam i sa fajne i nie fajne kobiety tak jak i mezczyzni ;)

Jakbym miala brac wzorce mezczyzn z wykopu i je przekladac na swiat rzeczywisty to tez bym nie chciala sie wiązać
@ninakraviz: @snowball666: @jaozyrys: Też znam 3 takie pary osobiście. Niby wciąż są razem, ale dwie z tych dziewczyn ,,w tajemnicy" (czyli dziewczynie kumpla, a jak to z tajemnicami wśród kobiet, nie ma czegoś takiego xD) mówią, że w ogole nie uprawiają seksu i szukają kochanków xD. One siedzą w domu, a wszystkie te 3 typy wypruwają sobie żyły żeby utrzymać rodzinę.

@av18: @WidarX: @loginnawykoppl: @Niedobry: