Wpis z mikrobloga

@TomgTp u mnie każdy ma 2 konta, wynikało to ze starego systemu gymów. Konta zostały, a teraz na raidy się przydają. Pytanie trochę z dupy zadałeś.
@TomgTp: Nie oszukujmy się. Tak to nadal będzie działać, bo gdyby nie te multikonta to wiele raidów nigdy by nie zostało zrobionych. Szczególnie poza dużymi miastami. Ja raidów właśnie z tego powodu nie lubię, bo zachęcają do kilku kont + pozwalanie fejkom robienia raidów, bo bez nich nie dadzą rady. Niantic też dobrze sobie z tego sprawę zdaje a gdy raidy dają im tak duży hajs z raid passów to nie
@TomgTp @kkkempa @Elszu: wg mnie to nie jest oszustwo :) ale jest to różnica... jak gram na 2 tel (czasem mój młody nie chce ruszyć tyłka na raid) to nie ogarniam, charge nie wchodzą tak jak mogłyby gdy gra się i skupia na jednym tel.
@Feuforce: u mnie też normalka że każdy ma po 2 konta. Niektórzy w tym samym kolorze, inni, założyli drugie konto już przy nowym systemie gymów specjalnie innego koloru. Dzięki temu wiele raidów o legendy idzie zrobić nawet 3-4 osoby, jak każdy z dwoma telefonami przychodzi.