Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: Tamto to jest reklama NatWest, a jedyny związek z PKO BP to darmowe przelewy do tego banku. Więc nie trafiłeś.

Moim zdaniem takie reklamy powinny posiadać także tekst w języku oficjalnym - by ludzie nie musieli się męczyć z tłumaczeniem reklam we własnym kraju.
  • Odpowiedz
Reklama sieci komórkowej, czy banku, to nie ma znaczenia. Oni też mają prawo zarobić - a że przyjeżdżający za pracą Ukraińcy są ich celem? Bardzo dobrze. Jakoś reklamy w języku angielskim nikomu tak nie przeszkadzają, a też jest ich mnóstwo. A postawcie się na miejscu takiego Ukraińca: lądujesz w obcym kraju, numer u lokalnego operatora to jedna z pierwszych rzeczy, którą trzeba ogarnąć. A operator im to ułatwia. Ciekawe jest to, że
  • Odpowiedz
@Mamciu: Jest to bardzo sprawny marketing, który poprzez podanie informacji w języku ojczystym przyjezdnego stara się skłonić go do wybrania niekoniecznie najlepszej na rynku oferty. Aż tyle i tylko tyle.
  • Odpowiedz
@amisobad: odniosłem się do twojego posta (pic rel) z tym zdjęciem, więc mi tu nie #!$%@?. wyraźnie napisałem o BANKU. niepokojarzyles i zwalasz na mnie.

@InsanelyIncredibly: dziękuję za wyjaśnienie. faktycznie to zmienia wydźwięk tej reklamy.

ale tak jeszcze dla jasności: nie przeszkadza mi ta reklama po ukraińsku, choć wolałbym żeby była po angielsku ;)
staryhaliny - @amisobad: odniosłem się do twojego posta (pic rel) z tym zdjęciem, wię...

źródło: comment_oILAGvchG55iFsypWQXWeOnkGhymaHub.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mamciu: a po co ma być po polsku, skoro to reklama oferty dla Ukraińców? Tańsze połączenia z Ukrainą itd... to jest po ukraińsku, chyba oczywiste? A tu jeszcze jakieś brandzlowanie się czy to zgodne z prawem.. ojeju jeju! Nie potraficie tego przeczytać, to najwyraźniej nie jest dla was.
  • Odpowiedz
CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM? HURR DURR JAK TO, W BOLZCE!?

Ale kisnę z wykopków XD Czasem wyglądacie jakby ze wsi zabitej dechami was do wielkiego miasta zawieziono xD
  • Odpowiedz
@staryhaliny: ale to nie jest reklama pko bp... troche wysilku i ruszenia mozgownica.
To reklama brytyjskiego banku natwest.com ktory pisze ze przelewy na konto PKO BP w PL sa bezplatne.

@noelo_cohelo: patrz tu: bank - kusza przelewami. Nota bene fajna nisza, skoro wszedzie sie trabi ze polacy przelewaja miliony funtow do Polski, ktos znalazl dobry sposob na reklame :)
  • Odpowiedz