Wpis z mikrobloga

#!$%@? tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień #!$%@? w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

Chociażbyście mieli kolejny dzień #!$%@?ć martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie #!$%@?, że gluten czy inny biały cukier.

I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa.

#mikrokoksy #silownia #dieta
  • 58
  • Odpowiedz
@ethics Mądre słowa, ale ja jestem urodzonym dyplomatą i bez nacisku przekonałem mamę, żeby zrobiła mi sernik z białkiem od bulk powerds, kilka rodzai ryb bez zbędnych dodatków i wafle ryżowe low carb.
  • Odpowiedz
  • 4
@ethics #!$%@?, przecież trening w drugi dzień świąt po tym obżeraniu się to trening, na którym masz najwięcej siły i największa pompę w ciągu całego roku ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ethics: jeden z lepszych wpisów na tagu od ostatnich jakichś kilku tygodni jak nie miesięcy
Swoją drogą ja w święta wpieprzam wszystko, bo nie chcę sobie kiedyś na łożu śmierci przypomnieć, że w święta 2017 nie zjadłem jeszcze jednego kotlecika czy kawałka ciasta bo forma xD
  • Odpowiedz
@ethics a można chociaż uszka zalać wpc truskawkowym żeby kolor i makro się zgadzało? xD
Bulk ma zupy białkowe więc też można jakoś oszukać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz