Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!
Mam pytanie odnośnie green velo. Jak wygląda sprawa z prysznicami? Jeżeli brałbym namiot i spał w wyznaczonych miejscach na szlaku green velo właśnie to tam są jakieś łazienki czasem? Albo jest gdzieś oznaczone gdzie są te łazienki? :)
#greenvelo #podroze
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taką mam :)


@Simfecstio: wygląda spoko! Nie jest (tak jak moja) na paski parciane (w polskich sklepach roi się od tego gunwa).
Ja kupiłam tę Roswheel ze względu na mapnik. Ale jakby mi na nim nie zależało, to brałabym tę Twoją :D
  • Odpowiedz
@faramka: Właśnie na gwiazdkę kupiłem bratu z mapnikiem. W dalsze trasy jeździmy i tak razem a on jest WIELKIM fanem map :) A ja na ryby często jeżdżę więc przy boku warto coś mieć, przynęty itd. a to tam sie zmieśći. No i faktycznie trochę szukałem takiej z mocowanej na sztywno (na klik) bo tych na paski jest bardzo dużo a nie wydają się być super solidne. A masz sakwy
  • Odpowiedz
  • 0
@faramka a masz może zdjęcie tego wszystkie na rowerze jak u Ciebie to wygląda? W sumie jestem ciekaw jak taki zapakowany rower u Ciebie wygląda. Jak rozwiązałam problem braku prądu? Duży powerbank?
  • Odpowiedz
  • 0
@faramka hej. Co jeżeli ta mata ma 180 cm a ja mam prawie 190? Nie widziałem dluzszej wersji. I pytanie o kurtkę przeciwdeszczowa. Są jakieś fajne polecane czy taka za 50 zł z Ali starczy? Jakaś aplikacje do zapisywania przebytej trasy mieliście? Endomondo starczy?
  • Odpowiedz
Co jeżeli ta mata ma 180 cm a ja mam prawie 190?


@Simfecstio: no to będą Ci nogi wystawać :P

I pytanie o kurtkę przeciwdeszczowa. Są jakieś fajne polecane czy taka za 50 zł z Ali starczy?

Jeśli chcesz jechać w ulewę to pewnie nie starczy. Jeśli w mżawkę - pewnie
  • Odpowiedz
@Simfecstio: ceny i baterie różne, poszukaj sobie w necie specyfikacji. Ja mam Fenixa 2, to nie ma kolorowego wyświetlacza, więc trzyma długo. Nie pamiętam, co ile go ładowałam na wyprawie.
  • Odpowiedz