Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą takie cnotki niewydymki. Najpierw taka cwaniakuje jaka to ona nie jest w łóżku, udaje fifarafa i każda wiadomość od niej jest z podtekstem. A kiedy przychodzi co do czego to ona sie zachowuje jak dziecko rzucając tekstem "o, siusiak xDDDD" albo w ogóle nie dochodzi do niczego i po godzinie gry wstępnej ona idzie spać, a ty sobie radź... Albo te co w końcu chcą się ruchać, ale po 5 minutach się męczą i CAŁĄ resztę musisz zrobić sam.
Kiedyś chodziłem z taką dłuższy czas, jak w końcu zrozumiałem, że ona swojego dziewictwa będzie bronić do grobowej deski to z nią zerwałem. Zaczęła mi zarzucać, że byłem z nią tylko dla seksu i żeby sobie pomacać i że wszyscy faceci są tacy sami XD
#zalesie #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 12
@Dzindzer: Perwsze to odwaga, nie bój się zagadać do jakiegoś rożowegopaska nawet w sklepie, najwyżej dostaniesz w dziób ( ͡° ͜ʖ ͡°) później tak samo dalej odwaznie, zaczynasz od dowcipów na głupie tematy a później przechodzisz do wiadomo jakich. Mój rekord w posuwaniu różoewej która nie była wcześniej tykana to 3 dni. tyle zajęło mi jej zbajerowanie. a jeśli chodzi o jakieś perwersje to wystarczy gadac o