Wpis z mikrobloga

Mój świąteczny koteł skończył właśnie pół roku. (ʘʘ) Zawsze mówiłam, że jak "osiądę" trochę w jednym miejscu to przygarnę zwierzaka, ale nie myślałam, że naprawdę się zdecyduje - zdecydowanie najlepszy wybór! Wyszłam też z założenia, że kot nie wie, że jest kotem i tresuję ją jak psa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba najbardziej bezproblemowe zwierzę, jakie kiedykolwiek miałam. Nic nie niszczy w domu, poszczekuje na ptaki, przychodzi i siada na komendę, jest zazwyczaj bezdźwięczna i nie miałczy, wskakuje na deskę i korzysta z normalnej toalety (dzięki czemu nie potrzebuje kuwety i w domu jest czysto i pachnąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)), chodzi na szelkach na smyczy, a ostatnio nauczyłam ją przybijać piątkę ( ). Więc jeśli ktoś ma wątpliwości i mówi, że kota się nie da ułożyć, to... się da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W komentarzu zdjęcie w pierwszy dzień w domu. ()

#thegirlcontent #nicwaznego #koty #zwierzaczki #dziendobry
Pobierz T.....l - Mój świąteczny koteł skończył właśnie pół roku. (ʘ‿ʘ) Zawsze mówiłam, że ja...
źródło: comment_1vkxXaK1S5JnI6NySovvQBvy938BwzOe.jpg
  • 66
@TheGirl: chciałem uczyć swojego gnoja korzystania z toalety, ale już korzystanie z kuwety go przerasta. Musiałem mu kupić zakrytą, bo klocki trafiały poza. Teraz sra na ściankę kuwety zakrytej... Wolę nie myśleć jak wyglądałby kibel. Ale na szelkach zapierdziela aż miło. :D
@LastCookie: maine coon
@kufelmleka: Na krótkie wyjazdy (weekend), albo na jakieś dłuższe spacery (gdzieś gdzie nie ma zbyt wielu ludzi, las, park itp) biorę ze sobą. Na dłuższe typu tydzień zostawiam w domu, znajomi przychodzą codziennie i kot nie siedzi sam.
@effzet: Haha, no to zależy od kota niestety. Moja mama też ma futrzaka z całą obudowaną kuwetą i drapie jej sufit ( ͡ ͜ʖ ͡
@TheGirl: Zazwyczaj jednak ludzie nie potrafią wychować kota i ten robi co chce, a w domu śmierdzi kocim gownem i każdy mebel podrapany. Tak mi się niestety kojarzy większość domów gdzie jest kot.
W takim razie zazdroszczę, że Twój kot ma prywatny kibel XD Ale 99,5% ludzi, których koty załatwiają się do WC tego nie ma i jakoś nie chce mi się wierzyć, że po każdym załatwieniu się przez kota dezynfekują całą ubikację.


@hangover: ludzie ze zwierzakami przeginają. Wpuszczają je do łóżka, pozwalają łazić po blatach w kuchni i tego nie sprzątają.
@TheGirl: Z załatwianiem kota do kibla, faktycznie przesada. Po mieszkaniu widze chyba dobry standard, to jak kasy nie brak, to weźże temu kotu fundnij normalny mały kibel "jak dla kota" i zrób w drzwiach do łazienki mu przejście i załatwione. Ja #!$%@? z kotem tego samego kibla używać, jesteś nienormalna ;D