Wpis z mikrobloga

Miłość do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza
Miłość i przyjaźń i miłość dla bogactwa naturalne i nie ma w tym przypadku najlepsze gry w Gdańsku jest sporo osób płaci się tylko #!$%@? jak i Millennium bank Legia Lech Kaczyński i nie tylko
@sugasuga: Miłość i inne pojazdy i łodzie i pojazdy użytkowe na rynku od rana do wieczora koło naukowe studentów i absolwentów i przyjaciół i znajomych i przyjaciół i znajomych i przyjaciół i znajomych i przyjaciół i znajomych i przyjaciół i znajomych i przyjaciół i znajomych i przyjaciół i znajomych...
@sugasuga miłość do mnie nie dojedzie do mnie nie dojedzie do mnie nie dojedzie do mnie na chatę w pracy z dziećmi w dniu dzisiejszym świecie i w sumie do mnie na chatę
@sugasuga Miłość, humor, uczucia, kartki okolicznościowe, wesela, komunie, chrzciny, komunie, chrzciny, komunie, chrzciny, komunie, chrzciny, że się skądś znamy. w tym tygodniu. a ja nie wiem, że to jest z pewnością nie będzie, ale nie ma problemu. w sumie to samo. nie wiem czy sam, jak to wygląda na to, ze nie ma I nie proponuje, by się z Tobą, że to ja nie mam. ale to jest to dla nas. w
@sugasuga: miłość do muzyki i tańca i nie wiem czy sprzeda się do rady nadzorczej albo coś w stylu retro w ogóle to jest to ze względu na wiek i tak się zastanawiam czy to nie tylko ja mam w tym tygodniu listę wszystkich opinii o tej samej nazwie xDD
Ale ja jeszcze ostatniego słowa nie powiedziałem, proszę jakiegoś #!$%@? na 100 lvlu o tłumaczenie dla reszty ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chyba że tu same low lvl mangozjeby):

じさんが好きだからさ。笑でも大丈夫ですか?私は美しい人です、ありがとうございますっ。私も今日のライブに行きたいです。

@sugasuga: miłość i w ogóle nie wiem czy to wypali, ale jakoś dopiero teraz napisałem, a ja jeszcze próbuje się naprawdę ładnie wygląda na to że się dogadają na razie nie mam ochoty się z tym bawić
@endomorficzny: słownik daje podobne podpowiedzi. Ja nic nie mam wspólnego z Grand Press Foto. To jest podpowiedź od kogoś innego. Ciekawe czy randomowo komuś wyświetli numer konta, pin czy cokolwiek wrażliwego. Wołam @niebezpiecznik-pl bo widzę w tym niezłą lukę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście rozumiem mechanikę aplikacji. Ja używam SwiftKey, który wysyła wszystko na serwer analizuje i wypluwa Ci sugestie, stąd "czyjeś" "wypowiedzi".
@sugasuga miłość do Boga i Jego organizacja imprez firmowych

Miłość do tego komentarza zgłoś do moderacji i dodawania nowych słow.

Takie 2 ciekawe wyszły z podpowidanych słów.